RybařeníEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:5 417

Některé povinné úkoly jsou opravdu pitomé…

Přepis titulků

Díky, dobrodruhu, mé ovce jsou zpět. - Jsem rád, že se vrátily. - Jasně. Vypadáš unaveně. Snad v Honeywoodu zůstaneš a užiješ si naše oddechové aktivity. Spíš pojedu hlavní příběhovou linku a zabiju pár orků. Naprosto tě chápu. Pojď se mnou, chci tě někomu představit. No tak, měl bych vyrazit, do chrámu Kaliboru je to daleko. - Tohle je Baelin, místní rybář.

- Bré ránko! A proč mě představuješ místnímu… Ne! Nechci! Ne! Pojď si oddechnout a chytat ryby. Uvolníš se u toho. Dnes by mohly brát, viďte? Přesně tak. Prosím, moc rád bych pokračoval v hlavní příběhové kampani. Baeline, ukaž mu, jak na to. - Bré ránko!

- Ne, dál. - Dnes by mohly brát, viďte? - Dál. - Bré ránko! - No tak dobře. Bré ránko! Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? Bré ránko!

Dnes by mohly brát, viďte? Jo, super, tak jo. Řeknu to, aby to všichni slyšeli, tohle by nemělo být součástí hlavní kampaně. To dáš, dobrodruhu. Dnes by mohly brát, viďte? No tak jo. Do toho! Počkám, až zatáhne.

Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? - Smůla, dobrodruhu. - Tak jo. - A znova. - Teď se to povede! Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? Ani tam nemám nástrahu. Takže není divu, že jsem nic nechytil. Takže znova. Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? Na těch minihrách je super, že nejsou otravné nebo nudné, je to zábava.

Je to zábavný mechanismus. Fakt zábava. Dnes by mohly brát, viďte? Aby bylo jasno, pokud tam teď nebude ryba, tak zjistíme, jak důležité NPC vy dva vlastně jste. Hej! Konečně! Konečně ryba! Můžu už jít? Gratuluju, dobrodruhu.

Chytil jsi rybu! - Už jen devět dalších. - Dnes by mohly brát, viďte? Ku… Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtělo by to nějakou vedlejší aktivitu v hlavním příběhu, která je mnohonásobně těžší než zbytek hry. Jako např. udělat si letecký průkaz.

180

Odpovědět

Hned jsem si vzpoměl na závody v privní Mafii (bez zjednodušovacího patche) a naskočila mě husí kůže. Pamatuju si, že ten podělanej závod mě zabral 2 dny.

81

Odpovědět

Tak nějak jsem napůl čekal, že místo ryby vytáhne nějakého mořského draka

00

Odpovědět

Ve 2:00, na háček se dává nástraha, ne návnada (na háček něco nastražím, proto "nástraha", okolo háčku si něčím zakrmím, čímž si ryby navnadím, proto "návnada"). Ale nic ve zlém :D jenom jsem rybář, tak mě to trklo (i spoustu rybářů to zaměňuje :) ).

130

Odpovědět

Díky za upozornění, to jsem vůbec netušil (což asi není nijak šokující, když nejsem rybář). Opraveno :)

130

Odpovědět

A zrovna to mě jako "nerybáře" trklo hned do očí, že jestli by tam neměla být návnada :-D
No vida, zas jsem se dověděl něco nového :)

40

Odpovědět

A zrovna jsem si u videa říkal, že to překladatel zvládl na jedničku, a ono to bylo na základě komentu :-D i tak super překlad.

20