Rychle, dobrodruhu!Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:1 725
V některých úkolech není času nazbyt! A v některých…

Přepis titulků

Musíme pryč, než se to tady zbortí! Honem! Super, všech 10 vesničanů zachráněno z hořící krčmy. Dobrá práce. A teď musíme pryč. Pojď! Budeš mi chybět. Jsi nejlepší krčma, jakou by si farmář česneku mohl přát. - Co to děláš, dobrodruhu? - Sbírám všechno, co najdu. Je to teď rozumné? Tak trošku to tady hoří. Než půjdeme, chci to tady vybílit.

Možná bychom měli jít dřív, než tady zahyneme. Ty vole, Gregu, hoď se do klidu. Ať se hodím do klidu? To teda nehodím. Musíme pryč! Chci posbírat, co se dá, pak už se sem nedostanu. Posbírat, co se dá? Šílenče, oba nás zabiješ! Ty vole, Gregu, já už tenhle úkol dělal. Požár se nezačne šířit, dokud nedojdu tamhle na to místečko. To zní divně.

Co to meleš? Tenhle úkol není časově omezený. Vesničany jsme zachránili. - Můžeme tu zůstat, jak dlouho chceme. - Dobrodruhu, posloucháš se vůbec? Tohle odporuje fyzikálním zákonům! Hele, až se přesunu tamhle, spustí se cutscéna a my dva odsud uprchneme a zvenku budeme pozorovat, jak se celá krčma zbortí. Takže se zbortí! Musíme pryč! Gregu, můžeme tady zůstat, jak dlouho chceme.

Oheň se nerozšíří o nic víc než teď. Pardon, takhle podle tebe funguje oheň? - To jsem netušil. - Sklapni, Gregu, a koukej na ten oheň. Dobře. - Vidíš? - Ty bláho. Jsme v pohodě. Já to tady vybrakuju a pak můžeme jít. Pardon, mám otázečku. To znamená, že kdybys odsud hypoteticky nikdy neodešel, tak to tu nikdy neshoří?

Hypoteticky asi ano. To je síla. No a… Pořád se ptám hypoteticky, když odsud neodejdeš, tak nepřijdu o své rodinné dědictví? Čistě teoreticky, protože budu hrát dál. Jasně, čistě hypoteticky.

Tady to máte, ať vám chutná. Pa! Všechno je v pohodě. Ticho. Zůstaneš tady napořád. Překlad: Xardass www.videacesky.cz - Jasně. - Čistě hypoteticky. To je něco. - Hele, co je to? - Co? Tamto…

Tamhle. Hele

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hypoteticky samozřejmě. Hypotéza je vyslovená domněnka, jejíž platnost je teprve potřeba dokázat. Teorie je poznatek, ke kterému se došlo úvahou. Musí odpovídat faktům.

10

Odpovědět

Je to hypoteticky nebo teoreticky ? XD

00