Scéna s umíránímEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:4 533
Některé scény je potřeba opakovat pro každého jednotlivého dobrodruha.

Přepis titulků

Dobrodruhu, přišel jsi zachránit tohohle ubohého človíčka a zrušit mou kletbu nad městem? Porazím tě a ukončím tvou hrůzovládu nad Alderkeepem. Mě nic nezastaví! Pro temné pány získám všechny duše této země. Prosím, dobrodruhu, zachraň mě! Ticho, sedláku! Tak jak mi to šlo?

Jo, no, dobrý. Zvlášť napoprvé. Díky moc, pane. - Je mi ctí s vámi pracovat. - Jo, v pohodě. Víš ty co? Příště to tak nepřehrávej. - Hraj to s citem. - Jistě. To zvládnu. Díky, pane. - Už je tu další dobrodruh, takže…

- Jo. Dobrodruhu, přišel jsi zachránit tohohle človíčka a zrušit mou kletbu nad městem? Porazím tě a ukončím tvou hrůzovládu nad Alderkeepem. Mě nic nezastaví! Pro temné pány získám všechny duše této země. Prosím, dobrodruhu, zachraň mě! Dobrodruhu, přišel jsi zachránit tohohle ubohého človíčka a zrušit mou kletbu nad městem?

Zachraň mě, dobrodruhu! Tak jak mi to šlo? Hele, je potřeba se soustředit na to, proč to dělám, ne jak. Dobrodruhu, přišel jsi zachránit tohohle ubohého človíčka? Porazím tě a ukončím tvou hrůzovládu nad Alderkeepem. Prosím! Pomoc! Poslední dobrodruh se mi smál. - To by se asi nemělo dít.

- Ne, to opravdu ne. Je to proto, že jsi to přehnal. Prosím, dobrodruhu, zachraň mě. Prosím, dobrodruhu, potřebuji tvou pomoc! Prosím, dobrodruhu, zachraň mě! To ušlo. Ticho, sedláku! To bylo super. - Zatím nejlepší.

- To se mi moc líbilo. - Už jde další. - Jasně. - Dobrodruhu, přišel jsi zachránit… - Porazím tě a ukončím… Dobrodruhu, přišel jsi zachránit tohohle… Prosím, dobrodruhu, zachraň mě. Ticho, sedláku. Ten poslední! Jo, jak naběhl ve snaze tě zachránit. A vy jste měl ohnivou kouli a udělal jste…

Klasika. Když už jsme u toho, další tu bude hned. Mimochodem, mám pocit, že ses hodně zlepšil, opravdu. Díky, pane, toho si moc vážím. Jasně, v pohodě. Hele… Vím, že tohle je jen časově omezený úkol, ale nechceš se ke mně přidat v hlavní dějové lince? - Opravdu?

- Jasně. Bude to jen rolička. V nějaké vesnici tě budou mučit démoni. Mučit se nechám moc rád. Prima, bude super mít tě v týmu. Jo, není to placená práce, ale aspoň nasbíráš zkušenosti, ne? Už je tu. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář