Sexistická zbrojEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:3 941
Problémy v rozdílech mezi mužskými a ženskými rolemi už jsme tu řešili. Nejednou. Hry se však vyvíjí, a tak tu dnes máme pokračování.

Přepis titulků

- Uff, ti skřeti. Potřebujem lepší výbavu. - Stejně chci do obchodu. Mají nové, genderově spravedlivé zbroje. - Fakt? Odkdy? - Od updatu. No jo. Už žádné zbytečně přesexualizované zbroje pro ženy! To je děs, ty sexy věci se mi líbily. No dobře, líbit se ti to může. Ale lidi mají mít možnost si vybrat, co nosit. No jo. Už jste dokonverzovali v mém osobním prostoru?

Super. Vítejte u Bodgera, jak vám mohu pomoci? - Máte genderově spravedlivé zbroje? - Přesně, v Honeywoodu chceme, aby všichni dobrodruzi měli přístup ke stejně kvalitní zbroji. - Osvěžující. - No jo, tak si to kup a jdem. - Jak vám mohu pomoci? - Potřebujeme něco proti skřetím zbraním. Jasně, paráda. Lehkou, nebo těžkou zbroj? - Těžkou. - Tady to je. - Argononův kyrys.

- Co to ku*va je?! A sakra, asi si to budeš muset obléct. Boha jeho, měl bys radši držet pec. Co genderová spravedlnost? Ujišťuji vás, že rovnost pohlaví bereme vážně. - Nevypadá to tak. - Děláme vše, co je v našich silách, abychom se ke všem dobrodruhům chovali spravedlivě. A aby měli přístup ke stejně kvalitní zbroji. Blbost! Jestli už jste skončili, tak potřebuju zbroj na blízko.

Pořádné narámeníky, super helmu, co tam máš? - Kámo! - Kámo! Jasně, mám tu řešení přesně pro tebe. Super. Co to je? Schmergonfeutský poklopec. Co… No… Ticho buď! Já jsem muž, potřebuju pořádné mužné brnění, ne tyhle holčičí věci.

Obávám se, že to nepůjde, pane. Zbroje dodáváme všem stejné bez rozdílu pohlaví. - Geniální. - To přece nejde! Máš něco jiného? Jo, mám tu genderově neutrální možnost. Jo, to zní dobře. - Co to je? - Schmargenrogské střapce na bradavky. - Ty že jsou genderově neutrální? - Bradavky snad máš, ne? Co se děje?

Nelíbily se ti ty sexy zbroje? - Jakože… - Nebo si myslíš, že nemáme lidi nutit nosit něco na základě jejich genderové identity? - Tak co to bude? - No, co to bude? Dobře, vezmu si ten poklopec, ale nadšený z toho nejsem. - Vítej v klubu. - Vyzkoušej si ho. - To vypadá dobře. - Spokojená? Jo? Super. Tak jdeme. Díky.

Zatím. Jdeme za dobrodružstvím. Přestaň se smát. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Pardon, tenhle skeč asi neskončil tak, jak byste chtěli. Možná přesně naopak. Odebírejte nás. - Nemá kalhoty! - Nemám. A je mi zima.

Díky za zhlédnutí. Zatím!

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No tak nějak se zapomnělo, že si zbroj šla koupit ona a nakonec se zbrojí proti skřetům odchází on...
I když, na skřety bude jeho odpuzující zbroj určitě mnohem účinnější jak její přitažlivá ;)

00

Odpovědět

ženskou, takže je mi to putna.

00

Odpovědět

Co má proti Šmagenrogskému šuspiku? Má +10 proti orčím kulohryzačům, to je k nezaplacení! :D

130

Odpovědět

A realita? Vyobrazení Conana, odpoví. Na ženské zbroje si nenechám šáhnout.

30