SlabinaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:91
Počet zobrazení:4 981
I ten nejsilnější boss má nějakou slabinu. Někdy ale bývá dost nápadná.

Přepis titulků

Zdá se, že jsi padl do mé pasti. Nikdy se z ní nedostaneš, protože to bys musel porazit mě. Hezký pokus. Hlupáčku, jsem nejmocnější mág široko daleko. Už dávno jsem podepsal pakt s lordy temnoty. Nikdo není mocnější než já! Pokud samozřejmě nenajdeš mou maličkou slabinu.

Ale tu ještě nikdo nikdy nenašel. Je to ten zářivý orb? Proč myslíš? - Nabízí se to. - „Nabízí se to.“ Opravdu si myslíš, že všechnu svou životní sílu vložím do jediného orbu? To se mi moc nepodobá. Škrábnutí. Jsem v pořádku. A teď je načase, abych si taky zakouzlil.

Ty šmejde jeden. Kreténe. Opravdu sis myslel, že mě porazíš díky jedinému orbu? Myslíš, že tento jediný orb v sobě ukrývá veškerou mou moc? Jsi dost neodbytný, ale všechny trumfy mám pořád v ruce já, takže poslyš, dovolím ti odejít. Utíkej, chlapče! Už půjdu, protože jsem tě porazil, ne proto, že jsi to dovolil. Ano, máš mé svolení.

Máš pořádnou kliku. - Ne, je to lepší pro mou pověst. - Ale ani muk, nechci, aby se to vědělo. - Takže mám tvé svolení? - Ano, můžeš jít, nemáš zač. Takže mi to dovolíš? Necháš mě naživu? - Cokoliv chceš. - To jsem si myslel. Teď už půjdu, ale ne proto, že jsi mi to dovolil. Jo, jasně. Dovolil jsem ti to.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle video je takovou kombinací dvou skečů - Dark Knight od Monty Python a Zrcadlové bludiště od Key and Peele.
Zrcadlové bludiště

20

Odpovědět

Přesně tohle mě odradilo od hraní her. Většina her se dá procházet s lobotomií mozku. Až bojový systém Kingdome Come mě nechal zavzpomínat, proč mě hraní her bavilo.

612

Odpovědět

Jakkoliv souhlasím s tvým sentimentem a KCD mám rád, tak ve výsledku jsem zjistil, že ten soubojovej systém není zas tak efektivní nebo složitej :/ Cca od půlky se celá hra zvrhla v parry/masterstrike výměny, celá slavná směrová růžice a komba byly v podstatě k ničemu :(

41

Odpovědět

+TsunAmiMůže být, ale pořád je to na světelné roky lepší, než ve většině ostatních her...

21

Odpovědět

Asi hraješ málo her, nebo si pro sebe vybíráš špatně.
V některých 'moderních' hrách, co jsem hrál poslední dobou, se bez trochy mozku a rychlých reakcí opravdu neobejdeš. Takový Hollow Knight, Cuphead, Chasm, Owlboy, Celeste (…) mohou dát docela zabrat. Nebo Dark Souls, Sekiro atd., pokud chceš něco 3D s trochu komplikovanějším bojovým systémem, kde nestačí jen co nejrychleji klikat.

Zrovna jsem chtěl taky zmínit Legend of Zelda, kde "poslední dobou" (tj. posledních 15 let) bývá boss právě tou nejjednodušší částí hry, kdy má uprostřed hlavy obří svítící oko v dungeonu, kde se našel luk apod. a dostat Game Over jde snad jen záměrně.
Pak ale přišel Breath of the Wild, který se naštěstí k hráčům nechová jak k úplným idiotům, co potřebují poletující vílu kolem hlavy, aby jim říkala, kam chodit a co se týče boje, tak obyčejně taky nestačí jen bezhlavě naběhnout do větší skupiny nepřátel a začít sekat.

21

Odpovědět

+ThooNo já jsem také napsal "většina her" a opravdu rád bych věděl, za co jsem dostal mínusy. Jedině, že by mínusovali lidi kteří původní hry ze staré školy nehráli a tak neví co vlastně porovnáváme. To by možná i odpovídalo, jelikož dnešní hráč by nedohrál ani jednoduchého Prince of Persia.

21

Odpovědět

+NolmoUrčitě nezaslouženě. I když sem viděl dost maňasů v KCD co jen naběhnout do rohu, obejdou ho a okamžitě mu nahulí meč do hlavy jak Agraleus v Doom Eternal ˇˇ
On někdo dohrál prince of persia 1 - 2 ? xD
Na druhou stranu sem viděl devítiletý děti smažit Witchera 3 (o dvojce a jedničce byť remastered samozřejmě neslyšeli) a Dark Souls 2, takže možná dnešní generace úplně lobotomická neni.
Ale moc bych na to nesázel ˇˇ

10

Odpovědět

+Khajit is innocentSamozřejmě... nejsou všechny děti stejné, ale je tu obrovské množství dětí, které si neporadí ani s průměrnou dnešní hrou na PC/konzolích a radši patlají prstem po mobilu u her které běží v podstatě bez nutnosti jejich interakce a dávají těm dětem pouze zdání, že něco hrají.
Všeobecně se dnes za dobrou hru považuje taková, u které se hráč nezasekne a pokud ano, je jí to vytýkáno. Existují na to výzkumy a ty hry se ladí tak, aby byly prosté překážek které by mohly hráče frustrovat. Mě tohle prostě totálně odrazuje a ten přístup mě v podstatě uráží.

31

Odpovědět

+NolmoA proto se dělají i náročné hry, aby si člověk mohl vybrat, co mu přesně vyhovuje.
Za rok 2019 bylo na Steamu vydáno 8'200 her a je jen tvá škoda a lenost, že místo výběru té správné pro tebe, kafráš tady o tom, že někdo jiný má jiné preference.

02

Odpovědět

+brixy123Matlání prstem po mobilu ve "hře" která běží sama není preference, ale diagnóza :-D (vtip) Proč myslíš, že nemám co hrát? To, že pociťuji určitou frustraci z toho kam se hlavní herní proud stočil, neznamená, ne neexistuje nic co by zajímalo mě.

11