Sličná pannaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:154
Počet zobrazení:9 961

Videohry jsou plné sličných panen a úkolů, ve kterých musíte nějakou postavu zachránit a dovést ji zpátky do civilizace. Jak ale některé z těchto příběhů mohou dopadnout v typickém MMORPG?

Poznámka: "Hlavní hrdina" tohoto příběhu se v překladu jmenuje PelkéVéro (díky Daevinovi v komentářích za upozornění, že to není nic vulgárnějšího). Na pozadí zase pobíhá uživatel, jehož jméno v překladu znamená HejnoJeptišek.

Přepis titulků

Děkuji ti, dobrodruhu. Zdravím... Aha, v tomhle nehraju. Díky, dobrodruhu, že jsi mě navrátil do mého rodného Honeywoodu. Více než 10 let mě zlý drak Galathian držel v zajetí. Přežila jsem jen díky tomu, že jsem jedla zbytky a krysy. Ale když jsem se teď vrátila, těším se na svou starou babičku a mé mladší sourozence, kteří jsou na mně zcela závislí. Jako výraz díků přijmi prosím tyto zlaté mince.

+300 ZLATÝCH 50 ZLATÝCH, BABIČČIN PRSTEN, KVĚTINA, DŘEVĚNÁ PANENKA KVĚTINA Překlad: Xardass www.videacesky.cz Ale no tak! Jako výraz díků... 10 let a přežila jsem jen díky tomu... ...a občas nějakou krysu.

Ale když jsem se teď vrátila do Honeywoodu... Do p*dele.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Njn, to známe. DESET let se ukrývala v dračím doupěti na kopci. DESET let neplatila daně, takže jí je už 18let a je příliš stará na sňatek.

Tohle je středověk !

30

Odpovědět

Zmínil někdo... Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker?!

30

Odpovědět

Taky vám zajiskřily oči, když z toho děvčete dropnul Grandmothers ring? :-)

140

Odpovědět

Hlavní hrdina se jmenuje ve skutečnosti PelkéVéro s VelkýmPérem si ho lidi akorát často pletou. Provází to chudáka celý život.

731

Odpovědět

No jo, ten pocit poznám

621

Odpovědět

Vskutku, moje chyba, takhle mu přidávat na utrpení, hanba mně :-D

202