Snížení obtížnostiEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:4 301
Je potřeba se stydět, nebo být pyšný na to, že znáte své limity?

Přepis titulků

Takže jsi přišel… Nyní pozřu tvou duši! No tak, to zvládneš! No tak! Do háje! Už zas! - Hodně štěstí s generálem. - No jo. Takže jsi přišel… Jo. A tentokrát tě porazím. Hodně štěstí…

…s generálem. Hodně štěstí s generálem. Pardon. Jsem v pohodě. To by stačilo. Donutil jsi mě k tomu. Jo, ty. OBTÍŽNOST: STŘEDNÍ -> NÍZKÁ Tak a je to. Takže jsi přišel…

Ano. A tentokrát tě… - Co máš se zbraní? - Jak to myslíš? - Měl jsi obří meč. - Netuším, o čem to mluvíš. - A tvá zbroj! - Tumáš, vyvolený! Ty jsi slepý? Možná nevidím nejlíp, ale i tak tě porazím! Tumáš! Kde jsi? Proč chodíš takhle?

Mé nohy už nejsou tak dobré, jak bývaly, ale i tak tě porazím! Tumáš! Ale ne… Kde jsi? Tumáš… - Auvajsky, auvajsky! - Ticho buď! Co se stalo s mými schopnostmi? Je mi zima.

Maminko… - Ale ne… - Maminko! Ticho buď! TEMNÝ PÁN PORAŽEN Zdravím, „dobrodruhu“. - Je po všem. - Cítíš se jako drsňák? - Pan drsňák, co? - Co tím myslíš? Porazit takového invalidu. Určitě se cítíš jako velký hrdina. - No…

- Nechci nic slyšet. Seber zlato a padej. +50 ZLATÝCH - Máš… - Zmiz mi z očí! Dobře. Nechutné. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vždy, když chci hodnotit video, vidím hlášku, že z mé IP už bylo hlasováno. Ale nebylo!
Co s tím pane admine?

11

Odpovědět

Hlasovali za tebe psi, utrať je.

62

Odpovědět

+DovaraHodně trapný komentář, který bych čekala tak na blesk.cz
Zkus se tam podívat do diskuzí pod články, třeba se tam vybouříš a pohoníš ego díky lajkům od podobně smýšlejících osob.
Mír

24

Odpovědět

Používáš VPN? Pokud ne, určitě už nehlasoval někdo jiný ze stejné WiFi?

30

Odpovědět

+XardassUrčitě nikdo jiný nehlasoval:) Nepoužívám VPN a na mojí wifi je jen manžel, který na videacesky.cz nechodí.

11

Odpovědět

Je možný, že máte víc lidí jednu IP od poskytovatele. Já měl takhle bloklou stránku, že tam někdo od mého poskytovatele dostal ban.

20

Odpovědět

Podle mě je hlavní problém v tom, že těch stupňů je ve hrách málo. Pak to dopadá jako v tom videu. Pokud je na výběr třeba 5 možností nastavení, dá se odstupňovat těžkost tak, aby vyhovovala jak nabušeným náctiletým s neobroušenými reflexy a tunou volného času na pařbu, tak i nám, starším pánům zničeným dobrými i zlými časy, i společenskými okolostojičnostmi, a s potřebou i nutností pobavit se, zažít ten příběh, ale taky chodit makat a pak ještě vynést koš a umýt nádobí :)
Absolutní chyba a totální chu***ina pak jsou hry, které nemají nastavení obtížnosti vůbec, ač jde především o hru s příběhem a poučením... Dívám se na tebe, Dane Vávro! Tvůj Opus Magnum si možná už nikdy nezahraju, jak mi přibývají roky a ubývají reflexy... tak mi šerm v KCD nejde a nejde... čím dál tím dál, když mě napadne "co bych si zahrál", tak tvou hru odmítnu s tím že by to byl jen další opruz ... :)

101

Odpovědět

Vem si v KCD plnou plátovou a palcát. Cca od půlky hry bude Jindra neporazitelnej ;-)

10

Odpovědět

To není obtížností, nýbrž tvou neschopností. Na věk se nevymlouvej. Navíc zabití ze zálohy/spánku vyžaduje jen jeden útok.

39

Odpovědět

+svinaaAle on nepíše, že je to vyjímečně obtížné, ale že je to obtížné PRO NĚJ, proto napsal celý odstavec o odstupňovaném nastavování obtižnosti, aby si mohli zahrát různě šikovní hráči. Trochu víc chápat text a více empatie.

51

Odpovědět

+witty1Sice to je adresované někomu jinému ale i tak se vyjádřím:

Chápu co říkáš, ale i tak je ta hra ve skutečnosti v pokročilé fázi až nudně lehká (i když to tak ze začátku nevypadá, to uznávám). Takže to opravdu není o věku, ale spíš o netrpělivosti, nebo špatně zvoleném způsobu hraní (jak říká "svinaa", tak stealth styl vážně průchod nesrovnatelně usnadní, jak říkám já, pořádný brnění a palcát ti vítězství v soubojích zase "koupí"). Nebo může třeba bojovat na dálku (jako vážně, v kolika jinejch RPG hrách zabiješ většinu nepřátel jedním šípem?).
Ať se na to díváš z jakýho pohledu chceš, tak KCD je vyloženě snadná hra a pro malilinko náročnějšího hráče to zachraňuje jen "hardcore mód" (ani ten není tak hardcore...). Jestli i přes všechny tyhle rady pro něj ta hra je těžká, tak holt musí hrát něco jiného.

12

Odpovědět

+witty1Proto píšu, že je to dáno jeho neschopností. Ono by se ale muselo nejdříve přemýšlet než hned psát, že?

14

Odpovědět

+svinaaTobě by to rozhodně prospělo, to je fakt.

10

Odpovědět

Tak asi poprvé jsem uhodl, co bude následovat, ale i tak to bylo perfektní :D. Sám obtížnost nesnižuji. udělal jsem to jednou a přesně takový to byl pocit.
Děkuji za překlad :-)

40