SpeedrunneřiEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:4 673

Jak rychle jde danou hru dohrát?

Poznámka: V posledních letech se zájem o speedrunning neustále zvyšuje. Pokud vás to téma zajímá, doporučuju stránky speedrun.com, kde najdete aktuální držitele rekordů všech možných her a kategorií, youtubový kanál Summoning Salt, který se zabývá historií speedrunů – rozhodně doporučuju video Super Mario Bros: The Human Limit zaměřené na historii speedrunů Super Mario Bros. A pak je taky super charitativní maraton speedrunů Games Done Quick, který každého půl roku po celý týden vysílá na Twitchi živé speedruny.

Přepis titulků

- Zdrav… Chce… Přijím… - Dál! Dál! Přijímám! - Obchod. - Co si chceš koupit? Koupit, uhni, jdu na exploit. No to snad ne! - Jedine… - Dál! - Nikdy na tebe nezapomenu! Dál! Jdeme! - Co? Dál! Dál! Dál! Darklands! Draci ze Schmargonrogu!

Dál! - Gratuluji dobrodruhu, zachránil… - Dál! 16 minut a 23 sekund, to je můj nejrychlejší čas! To je můj nejrychlejší čas! Jo! Jsem hrozně rychlej! Ty jo! Jsem rychlej jak sviňa, vole! FastestTimeChea, díky za odběr. Co? Co je to za lidi? - Ahoj, Gregu.

- Ahoj, Baradune. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář