Srdce divočákaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:3 749
Jak těžké je zabít dva divočáky a vzít si jejich srdce? Velice!

Přepis titulků

Doupě divočáků by mělo být tudy. Potřebuju jen dva zabít a vzít si jejich srdce. Jasně, ale rychle. Tak takhle to je? Já jsem nezapomněl na lektvary obrany proti upírům. - Teď ti ten lektvar musím připravit. - A za to jsem ti neskonale vděčný! Dobře, tak mi pomoz je zabít. - A je to.

Honem. Chci za upíry. - Hned to bude. „Honem. Chci za upíry.“ Vaření lektvarů není zas tak náročné. Lektvar obrany proti upírům nebude trvat tak dlou… - Co se děje? - Ten divočák… nemá srdce. - Cože? - Ten divočák nemá srdce. - Proč nemá srdce? - Zkus jiného. Honem. Ale jsou tu…

dva šípy a šála. Proč v sobě má dva šípy a šálu? Vezmi si to a zkus dalšího. - Tenhle divočák taky nemá srdce. - Tak zkus dalšího. Už chci jít! Proč ti divočáci nemají srdce? Před minutou ještě žili. Viděli jsme je. - Zabili jsme je! - To je fuk, zkus jiného! Nerozumím tomu. Nemá srdce, ale má v hrudi lektvar léčení.

Proč v sobě má lektvar? Je to divočák! No tak, vezmi srdce a jdem! Snažím se, ale nemají srdce! Jo, tak zkus jiného divočáka! - Proč nemají srdce? - Asi ne všichni divočáci mají srdce. - Ne všichni divočáci mají srdce? - Jo. Ne všichni divočáci mají srdce?! Nevím, co na tom nechápeš, Adame.

Proč děláš, jako bych byl mimo já? - Divočáci potřebují srdce k životu! - Ano, ale tihle očividně ne. Panebože! Pokud další divočák nebude mít srdce, tak chytím nerva! Ať má srdce! Tak jo, tenhle nemá srdce, ale je v něm židle. Velká židle! - To dává smysl, že?

- Ano, Adame. Divočáci v sobě mají židle! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

pripomina wowko kdy se muselo na zacatku u SW sbirat ze zvirat vsechny mozny vnitrnosti...a drop rate mizernej...

80

Odpovědět

Přesně, taky jsem si vzpomněl na wowko a sbírání srdcí, očí nebo střev –⁠ a místo toho člověk našel spoustu jiných krámů :D

50

Odpovědět

+XardassTak tam se to dá vysvětlit tím, že se ty konkrétní orgány při zabíjení, nebo kuchání nějak poškodily... blbější je to třeba u rohů/parohů/kopyt (nebo jiných podobných viditelných částí, který jsou zároveň dost pevný a nepoškodí se)... vidím, že ten model má parohy, vidím, že ta mrtvola má parohy, koukám přímo na ně... ale ne, nejsou tam.

210