Staří přátelé – kouzlo World of Warcraft ClassicEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:115
Počet zobrazení:8 693
Nedávno se k nám znovu vrátila klasická verze původního World of Warcraft bez dodatků – a spousta lidí se vrátila do dětství. Nebo puberty. Nebo dospělosti před 15 lety... Proč? Osobně nevím, už bych se nevracel. Ale někteří tam možná najdou stará přátelství... a staré frustrace.

Přepis titulků

NA KLASICKÝCH SERVERECH Jen jedna zbraň ty odporné bestie dokáže porazit. Vekendiho meč. Dělá to 5000 zlatých. Potřebuju odvážného hrdinu, který na hrob mé ženy odnese květiny. Přijímáš? Hledám tanka! Hledám tanka! Promiňte, můžete se trochu ztišit?

- Hledám healera! - Depths of Murgol pro pět lidí! Tank hledá healera! - Hledám healera! - Hledám tanka! - Tanka! - Healera! Prosím, snažím se tu provozovat obchod! Hledám DPSko. - Ahoj, já jsem DPSko. - Ahoj. - SilentKiller22?

- InYoFace_88, to jsi ty? Panebože! - Jak dlouho jsme se neviděli? 10 let? - Moc dlouho! Panebože, nemůžu tomu uvěřit. - To je šílené. Jak se máš? - Skvěle, opravdu. To je šílené. Víš ty co? Často vzpomínám, jak jsme raidovali Undead Mines. Já taky. A kolikrát jsme neúspěšně zkoušeli Darkstone Depths. Bože.

Měl jsem takovou radost, když se nám to povedlo! - A Lava Core! - Zrovna jsem to chtěla říct. - Zabít Schmargenroga bylo tenkrát nemožné. - Že jo? A pak ty další super věci, co jsme dělali. - Třeba soutěž v rybaření. - Ano! A taky raidování nepřátelských aukčních domů! To byla legrace. Panebože. Jako by to bylo včera. Že jo?

Šílené. - A co děláš teď? - Hledám DPSko na raid, pokud se ti chce. - Chce. - Jo? Paráda. Říkal jsem si, že bychom mohli zkusit Darkstone Depths ve dvou. - Znovu? - Jo. Jako za starých časů, tak jo. Jo? Tak super. Tak jo, ale nemůžeme se tam teleportovat.

- No jo... - Tak tam teda půjdeme pěšky? Aspoň budeme mít víc času to dohnat a užít si prostředí. - Přesně. - To mám ráda. Jo, je to těžší a tak... Hledám tanka! - Je tu nějaký tank? - Hledám healera! - Hledám tanka na Depths of Murgol. - Hledám healera! - Počkat, já jsem healer.

A ty? - Já jsem tank. - Hledám tu tanka! - A proč jsi to neřekl? - Celou dobu to říkám! - Já tu vyřvávám, že hledám healera! - Healera! - Jsem tady! - Ty jsi healer? Celou tu dobu? - Ano! A já celou dobu vyřvávám: "Hledám healera!" - Chceš jít do Depths of Murgol? - Ty tam jdeš? Já taky! - Tak pojďme. Jsem z toho otrávený. - Já taky. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Díky Blizzardu za sponzorování videa.

- WoW Classic brzy vychází. - Cože? - Já vím. Taky to budu hrát. - To se moc nehodí. Jak dlouho budeš pryč? Hned se do toho pustím. Chvilku to zabere. - To pro nás není úplně dobrá zpráva. - Ne. Díky za zhlédnutí, odebírejte nás! - Co teď... - Pardon.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tyhle setkání jsou vždycky hezký 😊

70

Odpovědět

Classic je sice šílená nostalgie, ale po těch deseti letech hraní se člověku dost změní priority a zjistí, že mu vlastně nechybí samotná ta hra, protože trávit u ní celé dny už dávno nemůže, ale prostě ten tehdejší pocit, který ho při hraní naplňoval.
Dneska už všichni pracují, mají rodiny, jiné starosti a nezvládají grindit a expit zase jako za starých časů.
Ať se to lidem líbí nebo ne, když si chce člověk užít trochu hru, je holt retail prostě alternativa, co nežere tolik času a člověk tam může být odkázaný na sebe a chvilky volna, co si utrhne.

Jako většinu mě nadšení obnovy Classicu pohltilo taky, ale vydržela jsem tam měsíc a dostala se jen někam na 17. level, protože víc času tomu prostě obětovat nemůžu.

Ale je fajn, že mají hráči možnost výběru. Holt každej si vybere, co mu vyhovuje. Nepopírám, že ty staré vzpomínky si v sobě taky nosím a hřejí mě u toho hráčského srdíčka ;), ale tráva už nikdy nebude zelenější, nebe modřejší a ty staré grupy lidí už se nikdy nesloží. Většinu té hry tehdy tvořili prostě hráči, se se kterými se dodnes vídám živě, ale většina z nich už zkrátka nehraje. A ten stejný pocit a vzpomínky už se nikdy nebudou opakovat.

233

Odpovědět

Je zvlastni, ze kdyz jsem hraval ve 14 letech unreal nebo guild wars (take mnorpg) tak vetsina lidi kolem melo nad 20 let. V guilde jsem byl jeden z nejmladsich. Pointa je, že ty dospelaci tehda nejak cas nasli, asi jina doba no vsak uz je to 13 let dozadu

11

Odpovědět

+IluczJenze ti, co meli 20+ jeste nebyli ti "dospelaci", ale vysokoskolaci. Ti si porad ten cas nejak nasli :), nemuseli resit rodinu, vydaje a prijmy, zaopatreni. Porad tak nejak nad nimi bdela ruka rodicu :).

Ja zacala wow hrat nekdy ve 23/24 letech, tehdy jsem vazne nemela takove starosti jako dnes.
A taky jak rikas, je jina doba.

100

Odpovědět

Nie, už by som sa nevrátil. Stačilo mi 4 roky v AR, veľa smiechu, prebdených nocí v raidoch, veľa nových priateľov s niektorými som sa roky ešte stretával, majú deti, rodiny, neviem o nič už nič, ale taktiež, to najhoršie, veľa premárneného času ktorý už nikto nevráti. Teraz si občas zapnem nejaký free server s priateľkou, zahráme sa tak na hodinku a zase pár dní kľud ale k aktívnemu hraniu by som sa už nechcel dostať.

21

Odpovědět

Mám to podobně. Byly to fajn chvíle, třeba když jsme napoprvé dali Lady Vashj v Burning Crusade – přežilo nás asi pět – tak to byl naprosto parádní pocit, ale stačilo. A hlavně podle mě nemá smysl snažit se vrátit čas (a zašlou slávu "těžkého" wowka), lepší je jít dál a jinam :-)

41

Odpovědět

Barney: "Prsa?"

61