ŠtěňátkaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:5 094
Některé úkoly jsou opravdu strašné…

Přepis titulků

- Dobrodruhu, potřebuji tvou pomoc. - Jasně, co pro mě máš? V mém domě je nějaká havěť. Můžeš ji prosím odstranit? Jo tak, jasně, přijímám. Můj dům je tamhle. Ale pozor. - Ta havěť je hrozivá. - To zvládnu. Hodně štěstí, dobrodruhu! Tak jo, copak tu máme?

Krysy, pavouky, slimáky, copak… ÚKOL: ZABÍT HAVĚŤ (CELKEM 10) Kámo, tady asi došlo k nějaké mýlce, to… No, tak to teda fakt ne. Co to… ÚKOL: ZABÍT HAVĚŤ (CELKEM 10) Ne, ne, ne! Tak jo, zrušit úkol.

NEPLATNÝ PŘÍKAZ Zrušit úkol. NEPLATNÝ PŘÍKAZ Ne! Ne! Ne! Nahrát uloženou pozici. NEPLATNÝ PŘÍKAZ Nahrát autosave? NEPLATNÝ PŘÍKAZ Ne!

Ne! Ne, ne, ne! Ne! Panebože. Ne! Já nechci! Panebože! Proč? Já tuhle hru nesnáším. Je mi to moc líto.

Nekoukejte se na mě tak! Nemám na výběr, chci pryč. Tak jo, jdeme na to. Dobrodruhu, tady jsi. Je po všem? - Ano. - Zabil jsi je všechny? Ty zrůdo. Díky, že jsi zabil ty otravné pavouky. Ubližovali mým štěňátkům. Pavouky?

Nevím, co bych udělal, kdyby štěňátkům ublížili. Mám je hrozně moc rád. - Jasně. - Tady máš 100 zlatých. Ne, to si nech. Odvedl jsi dobrou práci, vezmi si je. Ne, trvám na tom, to je v pohodě. Vychválím tě tedy po celém Honeywoodu. To ne.

Psst! Díky, dobrodruhu! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Amatér. Alt+F4; Ctrl+Alt+Del a ukončit proces; reset PC.

50

Odpovědět

To je zajímavá herní technika, kdy hra nechá na hráči rozhodnutí, co je havěť... zda štěňata nebo pavoučci. Akorát autoři hry zapomněli na alternativní text po odevzdání úkolu u NPC co je zadávala. :-D

30

Odpovědět

Dobře že neubližoval pavoučkům

51

Odpovědět

Je pěkné, že v 2:06 je opravdu vidět v pozadí pavouk lezoucí po stěně.

170

Odpovědět

Dobré oko, já to neviděl :-)

10

Odpovědět

Ak zabijal stenata tak by mu counter ostal na 10 a z domu by sa nedostal, teda ak by nemal mission failed. Cakal som ze si to uvedomy pri prvom/druhom a potom sa pusti do pavukov.

143

Odpovědět

Tak třeba je to sofistikovanější hra, než na plní pohled vypadá. Možnost výběru, zlý skutky.... starej dobrej Fable. :-)

120

Odpovědět

Tak...šteniat bolo 6...neviem ako sa mu to celkovo podarilo splniť ak mal "kill 10 vermins" :D

24

Odpovědět

+D4rneAlternativní "splňění" úkolu :)

40

Odpovědět

Prostě jich pár zašlápnul, když likvidoval štěňata.

30