StreamerEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:131
Počet zobrazení:6 565
Spousta lidí dnes nehraje hry jen kvůli vlastní zábavě, ale tyto své zážitky sdílí s dalšími lidmi třeba skrze Twitch.tv. Důsledky takového streamování pro postavy, za které hrají, ale většina z nich nedomýšlí...

Přepis titulků

HRANIČÁŘ SKRYTÝ Panebože, díky za sub, Ditto305. Kámo, díky za dva měsíce. Chate, co takhle nějakej sub hype? Udělám taneček. Sub hype! Sub hype! Kicku, díky za follow.

Ducky, díky za follow. Ty vole, 5000 bitů? Profanity, díky moc! To mi zaplatí dnešní večeři. A všichni víte, co to znamená. Kdo přispěje peníze nebo bity nad určitou částku, dostane rap. Tak jo, musím být fakt nenápadný, protože když mě ten hraničář uvidí, dá vědět ostatním a všichni na mě vyběhnou, což nepřežiju.

No ty krávo, raid od Flucka! Lidi, hoďte do chatu helelele. Ty bláho, je tu raid od Fluckovy armády! Fluckáci jsou tu! Kámo, jaký jsi měl stream? Díky, Fluckeři. Fluckáci, pojďte dál. Vítejte na mém streamu. Pane jo, takových nových subů! A těch followů.

Lidi, vy jste fakt skvělí. Jste skvělí, moc díky! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem letitá hráčka her, ale vážně jsem dodnes vlastně nepochopila, co je zábavného na sledování toho, že tu hru hrají jiní :D, to je jako líno lidem hrát sami, co mají rádi, tak se aspoň dívají?
Chápu, že jsou takoví, kteří se na to dívají třeba kvůli taktikám a tipům, ale ten zbytek?
Není lepší si tu hru prostě zapnout a zkusit si to na vlastní kůži?

33

Odpovědět

Přesně důvod proč streamery nesleduju a raději si hru skutečně zahraju, neumí se vcítit do hry a udělat ji pro diváky zajímavou, hrát ij třeba jako by šlo o roleplay :) (možná takoví lidí jsou, nevyznám se v tomto světě, ale řekl bych že drtivá většina z nich spíš ne.). Tím neříkám, že je to špatně nebo že mě to trýzní, jen to říkám :D

132

Odpovědět

V tomhle fakt záleží na streamerovi a na hře :)

90

Odpovědět

+XardassVskutku, už jsem par roleplay streamerů viděl, a umí to být celkem zábava. Ale obvykle jsou to spíš menší, "komorní" kanály :)

Mě poslední dobou baví sledovat streamy z DnD her, to je aspoň roleplaying :D

01

Odpovědět

+TsunAmiTo už je skutečně roleplaying :D
Brácha kouká na Mercera a jeho partu, ale na mě tyhle srandy vyžadují moc pozornosti. Takže akorát občas využívám nějaký Hearthstone stream jako kulisu / relax :)

40

Odpovědět

spíš jde o to jesti třeba komunikuje během toho hraní s lidmi na chatu, teď Radovan dělal streamy AC Brotherhood, kde sem se nevýslovně bavila tím, jak na všechno prej "půjdeme na to takticky" a pak spadl ze střechy. Nebo nedokázal zastřelit kapitána což ho naštvalo tak, že tu hru ukončil :D

18

Odpovědět

+lenaciaNo tak to muselo bejt srandovnější, než Dvořákova Humoreska.

11

Odpovědět

Já koukám jen na streamy z výroby cosplayů, úprav fotek a u herních koukám jen na highlity na youtube - fail momenty atd... Protože musím souhlasit, že u těch herních většinou streameři dělají rádoby vtipné věci, které nejsou vtipné (až na pár světlých výjimek, kde mi jejich humor sedne). U streamu, kde se něco vyrábí či upravuje (třeba i kreslící streamy) se tohle většinou neděje, protože diváky primárně zajímá ta daná činnost, tudíž streamer nemusí lákat diváctvo svým blbnutím...

41

Odpovědět

Lirik :))

00

Odpovědět

Sice nemám ponětí co je to sub hype, ale týpek nabízí tomu předplatiteli sub hype a chat. Neoslavuje žádného Chata.

36

Odpovědět

Sub hype by se dalo přeložit asi jako nadšení z nového předplatitele.
"Chate" je oslovení chatu [četu] – prostě aby lidé, kteří daného streamera sledují, projevili nadšení i svými psanými příspěvky v chatu. Není to nabídka chatování jen s novým předplatitelem (to streameři nedělají – leda na nějakých "trošku jiných" streamovacích stránkách :) ).

220