Strom dovednostíEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:4 311
Někdy je těch možností prostě moc.

Přepis titulků

Díky, dobrodruzi, že jste mě doprovodili až sem. Hodně štěstí! NOVÁ ÚROVEŇ! No vidíš, říkal jsem, že to bude hned. Ale co je sakra tohle? Strom dovedností. Tady vylepšuješ své schopnosti a postavu. Vypadá to na kopu kravin. Ne, je to vlastně jednoduché. Na nové úrovni dostaneš dovednostní bod, kterým vylepšíš schopnost.

Aha, jeden bod. Ale nejdřív ten bod musíš roztříštit na zkušenostní fragment. A tyhle jednotlivé fragmenty můžeš nabít runami, které jsou vlastní runovým specializacím tvé postavy. Hele. - Takže takhle. Runy. - Ale… - To je to za menu? - Různé dovednostní stromy. A jak vidíš, dají se nabíjet runami. - Hele, je toho moc.

- Ne, je to úplně jednoduché. Když porovnáš nabité fragmenty s váhovými indikátory své postavy, můžeš si vybrat větev pochopení a položit základy na cestě k perkům první třídy. - Cože? - Pokud jsi geneticky kompatibilní. Geneticky kompatibilní? Můžeš to nějak zestručnit? Tohle je stručná verze, proč myslíš, že jsem vůbec nemluvil o modifikátorech astrologických znamení a jejich vlivu na fungování postavy? - A tohle má být jako zábava?

- No dobře, hele. - Vidíš tohle jablko? - Jo. Představ si, že je to dovednostní bod. - Dobře. - Jo? - Co? - Panebože. Sleduj. Dovednostní bod. Jablko, ano. - Nic jsi nevysvětlil. - Jak to můžeš nechápat? Jak jako?

Co to ku*va meleš? - Žereš jablko. - Jo, nevím, jak to vysvětlit jasněji. Nevím, není to zrovna přístupné. Možná jsem magor, ale já si chci hru užít a nedělat kopu blbé administrace. No tak, není to žádná věda. No, možná biomolekulární inženýrství v kombinaci s námořní navigací 18. století. Dobře, něco si vyberu. Tak jo, vylepšení plížení o 2 % za úplňku.

Proč sis proboha vybral tohle? Chceš si snad udělat měsíční build? Nabitý runou kozoroha? Panebože, ty jsi ale noob. - Nevím. - Stydím se za tebe. Do p… Překlad: Xardass www.videacesky.cz Co děláš, Měsíčku? To je vůl. - Prý plížení.

- Už je úplněk? Vůbec to nefunguje. Vždyť je den! Není noc! - Pardon, kámo. - Neomlouvej se mně, ale svým runám.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vďaka za preklad, len 2 poznámky:
- "Nautical navigation" je "Námorní navigace"
- V originálnom videu sú parádne kontextové titulky, ktoré tomu dávajú nový rozmer, napr. "Ben eats the apple with his big stupid mouth proving nothing and teaching nothing" - odporúčam preložiť aj tie :)

00

Odpovědět

Ahoj, díky za upozornění, navigace opravena (slyšel jsem tam původně nordical a ofiko titulky na YT ještě nebyly).

10

Odpovědět

Kliknu na 5 hvězd a celkové hodnocení z 98% snížim na 97%, okej :D. Jinak díl zcela výstižnej. První setkání s levelovánim v Zaklínačovi 3 bylo pro mě jak navigace z 18. stol.
Děkuji za překlad :-)

32

Odpovědět

Já Ti něvím, třeba od doby než jsi vstoupil na stránku, do doby než jsi hlasoval, hlasovalo víc lidí než ty a tedy výsledná procenta jsou ovlivněná hlasováním vás všech? :-)

171

Odpovědět

+Nolmo"od doby do doby a tedy.." Převelice sofistikovaně napsané!

116

Odpovědět

+KularvajcZa co mám dislikes? naopak ho chválím, v jak úchvatné formě to napsal

210

Odpovědět

+KularvajcNebo to tak úchvatný nebylo a prostě jen další rozumbrada co chtěl reagovat chytráckým popisem blbiny, páč nemá na práci nic jinýho:-) taky možný:-D

20

Odpovědět

+NolmoDěkuji za mansplaining. Trochu jsi zabil můj vtip, tim že jsi ho zbytečně vysvětlil, ale co. Dostal jsi tolik Liku ž že nechápavých lidí je asi moc :De

12

Odpovědět

+DovaraV diskusích na netu ale nic nového. Každý má potřebu vysvětlovat vždy především to, na co stačí svými vlastními znalostmi.

To, že pro ty zkušenější, je to buď blbina nebo předem braná samozřejmost, je vedlejší..Protože podle těch likes, jak vidíš, přesilovku tady fakt nehrajeme:-D..

00