Stylový oděvEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:4 403
Někteří hrdinové víc než na statistiky hledí na vzhled. Někteří na obojí. A některým ten styl hodně vlezl do hlavy.

Přepis titulků

Zdravím, dobrodruhu… - Zdravím, dobrodruhu… - Budu bojovat se zlými mnichy. - Chci ochranu před psychickým poškozením. - To jsi tu správně… No jo, bla bla bla, dál! Nemám celý den. Mnichové se sami nevyženou. Takže ochranu před psychickém poškozením, a to hned! Zkusím ti něco najít. A ať je ta ochrana pořádná!

Žádné krámy s 10 %. Minimálně to musí být 50 %. A ať to dobře vypadá! Chci si zachovat svůj styl. Takže žádné usmolené krámy. - Mám tu kousek přímo pro tebe. - Super. - Skvěle ochrání před psychickým zraněním. - Dobře, super. - Byl ukut v ohních Schmargonrogu.

- Paráda. Očarovali ho prokletí čarodějové ze Shaman Dora. Nabízí ochranu před psychickým poškozením, a to úžasných 99 %. Super, to je vončo, dej to sem. Tady to je. - Co to je? - To je ono. Ne. Ne, ne, ne! - Určitě máš něco lepšího. - Má nejlepší požadovanou ochranu. Je to efektivní z 99 %.

Nemáš aspoň něco černého? Navíc zranění dvojnásobně odrazí na sesilatele. - Co tohle s tím drahokamem? - Zvýší ti životy. No tak, nemáš něco se zlatým lemováním, glyfy nebo tak? Pardon, víc toho nemám. No dobře, dej to sem. Počkat. Funguje to, jen když je to nasazené. No tak.

Do píči už. Fešák jak věšák. - Počkat. - Co zas? Zapomněl jsem na tohle. Přeju nádherný den. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hlavně, že jeho psychika bude uchráněna před ujmou.

10

Odpovědět

2:00 "Do p**i už"
Sprostá slova se z nějakého důvodu vyhvězdičkovávají jen v komentářích.

39

Odpovědět

jestli von nebude rozdíl mezi vyjímečným zvoláním v rámci nějakého videa kde to má podtrhnout nějakou emoci a zoufalstvím jménem komentáře anonymních uživatelů

103

Odpovědět

A čistě náhodou vychází u nás podobně stylový film.

05

Odpovědět

Čekal jsem co vytáhne za šunt, ale ouška jsem teda nečekal :D.
Děkuji za překlad

120