SyselEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:56
Počet zobrazení:4 309
Taky si syslíte co nejvíc předmětů s tím, že se přece někdy můžou hodit?

Přepis titulků

Máme teleportační oko kyklopa na Lava Core. To by bylo. Uděláme si tam portál. Víš ty co? Firebloom. Udělám si víc lektvarů ochrany proti ohni. PŘETÍŽENÁ - Do háje. - Co je? - Mám toho v inventáři moc. - Tak něco vyhoď. Jo.

Co můžu vyhodit? Co bych tak mohla vyhodit? - Ty vole, Britt! - Co je? - Co to máš s inventářem? - Je plný. Proto se nemůžu hnout. To vidím. Proč máš tolik krámů? - Můžou se mi hodit. - 37 lektvarů odolnosti proti elektřině? - 80 lektvarů odolnosti proti jedu? - Jo. Britt, teď jsme byli v Cavern of Dudong.

Ochranu proti elektřině nepotřebuješ. - To nevíš. - Proč máš 400 šípů? Nejsi lučištnice. Ani luk nemáš! Hele, co kdyby se objevil úkol, ve kterém budu muset za něco směnit své šípy? - Stalo se to někdy? - Ne. - Přesně tak. - Přesně. Takže možná už brzy. - Máš gnómské ohnivé granáty? - Jo. - Proč jsi je nepoužila na Bonecallera?

- Šetřila jsem si je na těžšího bosse. Na těžšího bosse, než byl Bonecaller, poslední boss Depths of Darkness? Víš ty co? Vyčistíme ti inventář. Zahrajeme si na Marii Kondo. - Jsi bylinkářka? - Ne. Vyhodit. Včetně té pitomé Firebloom. - Z toho jsem měla radost. - Vyhodíme šípy, lektvary proti jedu. Gnómské granáty a lektvary si nech, ale používej je.

- Máš staré úkolové předměty? - Ze sentimentu. Britt, vyhodit! - Jasně. - Je to zdravé. No jo. Je to jako uklízet v domě. Přesně. Je to dobré. Takže? - Vyhodit! - Jo! Pryč s tím vším! Vyhoď to! - Vyhodit!

- Pryč s tím! - Jo, to zvládneš! - Jo! - A ty taky! - Tak jo, paráda. - Nemáš teď lepší pocit? - Jo. Vytáhni oko kyklopa a udělej portál. - Co je? - No… Říkal jsi, ať vyhodím úkolové předměty… Ne, říkal jsem staré úkolové předměty. - Ne.

- Proč bys vyhazovala všechny? Ty aktivní pořád potřebujeme. To jo, no. - Ty jsi to oko vyhodila? - Co to? Máš ho, že jo? No, stala se taková věc… - Britt? - Oko je pryč, vyhozené. Proč jsi ho vyhodila?! - Řekls mi, ať to udělám!

- Ne! Teď musíme jít pěšky! Do háje! No tak pojď. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

JJ můj inventář v každý hře je naprostej mess. Doteď nechápu proč sebou pořád tahám Zandalorovi spodky :D, taky se v každý hře z nějakýho důvody snažim získat celou sbírku naprostejch blbostí, takže v Oblivionu jsem sebou tahala kompletní set stříbrnýho stolního servisu ( 6 kusů od každýho talíře, hrnku, misky, džbánu a já nevim čeho všeho) . Ale nejhorší, úplně nejhorší je Day R Survival, pane bože v týhle hře se dá přetížení obejít tak, že celej inventář vyhodíte na zem, čímž se vám vytvoří camp. Když v campu dojdete k jeho hranici a všechno zase posbíráte tak se o pár mm posunete po mapě a vytvoříte další camp atd atd, Takže už není důvod proč sebou netahat v inventáří tunu cihel a 500 kg betonu, 450 kg novin a starejch hadrů :D

00

Odpovědět

Sympatická herečka :)

10

Odpovědět

Protonemam rád hry kdy je omezený inventář, já chci prostě mít vše, :-D

121

Odpovědět

Přesně, zlatej Gothic :)

60

Odpovědět

Tohle jsem přesně já. Vždycky když dokončím hru, zůstanou mi v inventáři nejsilnější předměty, aniž bych je použil, protože "co kdyby přišlo něco extra obtížného". Nenávidím tenhle přístup, ale pokaždé to udělám znovu.

150

Odpovědět

Same, věci na jedno použití soro nikdy nepoužívám, protože co kdyby.. a když dohraju hru, tak si ještě v inventáři udělám pořádek, takovou menší inventuru a pak už to nikdy nezapnu. Jsem divnej :D

41

Odpovědět

+RoumanProč divnej? Podle mě je to naprosto normální chování, pořádek musí bejt! :D

40

Odpovědět

libi se mi, jak sebere znova kyticku :D

101