TauntEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:4 651

Někdy na sebe ve videohře musíte upoutat pozornost, abyste ochránili své přátele… Taunt (v překladu něco jako výsměch, úsměšek, nadávka) je schopnost některých postav přilákat na sebe pozornost nepřátel a ochránit tak slabší členy družiny.

Přepis titulků

Panebože. Holy nova! - Amishi! - Co je? - Amishi, pomoc! - Jsi moc daleko, co mám jako dělat? - Léčím, vůbec bych neměl útočit. - Adame, jsi moc daleko. Použij taunt. Jo, dej mi chvilku, než to najdu. Počkat. Už to mám! Hej, debile!

Pojď bojovat s někým, kdo je stejně velký jako ty, ty debílku. Co jsi to řekl? Řekl jsem… že jsi totální debílek, ty debile. Pojď si pro mě, debile. Hej, debile! Řekl jsem, že jsi totální debílek. Páni.

Debile! Tvá máma… Řekl jsem, že tvá máma se pokakala přímo ze svého kaďáku. A bylo to nechutné. - Vezmi to zpět! - Ne, nemůžu. Kéž by tvá máma mohla vzít to hovínko a narvala si ho zpátky do kaďáku, protože to bylo to nejsmradlavější hovínko, co jsem kdy cítil.

- Okamžitě s tím přestaň! - Všichni si to myslí, všichni ví o smradlavém hovínku tvý mámy. Všichni ve městě. Všichni ví, že tvá máma je ta nejsmradlavější hovňousačka, - co kdy měla pokakanej kaďák. - Tak to by stačilo! Povedlo se! Povedlo! Ale ne!

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Bojuj s někým stejně velkým, jako jsi ty, ty debile debilní. Ty debílku namachrovaný.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zrovna si dávám repete Dragon Age: Origins a úplně v tom vidím Alistaira :-D.

40

Odpovědět

Ten healer mal hodne veľké aggro

22

Odpovědět

Hovno tvé smrdí?

00

Odpovědět

To je třeba pro takového elfa ta nejhorší urážka! :D

30