Teleportující se postavyEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:120
Počet zobrazení:3 782
Říkali jste si, jak je možné, že jsou některé postavy na více místech najednou?

Přepis titulků

Ne, dobrodruhu, jinudy to nejde. Opakuji. Jediná cesta Prokletým lesem je ta úzká stezka za mnou. Dobře, drž mi palce. Sbohem, dobrodruhu. A šťastnou cestu. VSTUPUJETE DO PROKLETÉHO LESA - Dobrodruhu, zvládl jsi to! - Jo, zvládl. - Jak ses sem dostal přede mnou? - Jak to myslíš? - Říkal jsi, že tohle je jediná cesta.

- Přesně tak. A já tudy šel. A to docela rychle. Přesto jsi tu přede mnou. Jak? - No, mám své metody. - Jaké? - Prostě metody. - Vede lesem nějaká další skrytá cesta? - Ne. - Tak jak to, že už jsi tu? Nevím, co ti říct. Prostě to tak je. - Ne, to teda ne. - Chceš si něco koupit? Mám toho spoustu. Víš ty co?

Zrovna jsem si vzpomněl, že jsem nechal… něco, co potřebuju, v Honeywoodu. Možná se pro to touhle skrytou cestou vrátím. Jasně, dobře, šťastnou cestu. Sbohem. - Zdravím, dobrodruhu, vrátil ses. - Jak to, že jsi tu dřív než já, sakra? Překlad: Xardass www.videacesky.cz Odebírejte náš kanál. To bylo na ho*no. Nikdy více. - Jsi zadýchaný!

- Dobrodruhu! - Vrátil se. Paráda. - A klikněte na zvoneček.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrý den, prosím udělejte si už něco s tím hodnocením, pokaždé, když jsem dal hodnocení 5/5, tak stejně hodnocení sletělo o hodnotu, jak kdybych dal 1/5 a ne.. nikdo předemnou ani po mě zrnovna nebyl, takže to máte rozbité..

40

Odpovědět

Jop, taky si toho poslední dobou všímám, teď jsem dal tomuto videu 5/5 a šlo to dolů o 2%.... lel a byl jsem jediný hodnotital, pak tu bylo jinénové video a to šlo už v pořádku o 2-3% nahoru.. nechápu :/

10

Odpovědět

+xxEmogJe pravděpodobné, že za dobu, než video zhlédnete a pak ohotnotíte, to video stihne ohodnotit někdo další. Proto to může takhle působit (zobrazí se vám již aktualizované číslo). U posledních několika videí to ale vypadá buď na nějakou poruchu, nebo spíš na nějakého neandrtálce s VPN. S tím ale nic moc nenaděláme. Pardon za zmatek.

22

Odpovědět

+XardassNo jsem si docela jistý, že nikdo jiný předemnou ani po mě nehodnotil, tak to je zajímavé no.

00

Odpovědět

+xxEmogA můžu se zeptat, z čeho tohle přesvědčení vychází? Video má několik minut a předpokládám, že jsi hodnotil až po zhlédnutí. Nebo jsi hodnotil okamžitě po refreshi stránky?

00

Odpovědět

+XardassJá nevím, to vypadá, jako by to opravdu zlobilo nebo se vám v tom někdo vrtal :-) Video se Seanem Lockem má za několik dní 1 226 shlédnutí a 57 hodnocení, a toto video má při 446 shlédnutí už 41 hodnocení? Ta čísla se zdají poněkud v nepoměru.

00

Odpovědět

+Ramesse III.Jo, vypadá to na nějakou poruchu nebo někoho s nekalými úmysly.

21

Odpovědět

+XardassTo budou asi teleportující se hodnocení ...

00

Odpovědět

+XardassTo ano, ale schválně jsem se díval po dodívání po F5, kolik hodnotilo lidí, bylo tam už nwm asi 30, tak jsem dal 5/5, pak logicky 31 a najednou video kleslo asi o 2%, tak to je fakt divné.. není to ale poprvé, tak nevím kde je problém, děje se mi to často.

00

Odpovědět

+XardassNeandrtálce s VPN ??

10