Trapná bitvaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:3 922
Hra se blíží ke svému konci a vy čekáte epické zakončení. A pak?

Přepis titulků

Vítejte, dobrodruzi. Hrdinové jsou tu! Jste připravení? Jste připravení na největší bitvu, jakou kdy Azerim zažil? - Jo? - Jasně! Nastal čas navždy porazit armádu Věčného ohně. - Armáda Věčného ohně! - Všechny rasy Aliance se spojily, aby toto zlo zahnaly.

- Koukej! - Paráda! I skřeti, trollové, koboldi a mergoldi z Paktu se k nám přidali. Tohle bude bitva všech bitev! To je poslední bitva rozšíření! Bude to paráda! Až spojené armády Aliance a Paktu překročí tento hřeben a sestoupí do Evelynského lesa, okamžitě na nás zaútočí armáda Věčného ohně.

Musíme jich porazit tolik, kolik jen zvládneme, pokud máme mít šanci zahnat je zpět portálem. Zpět do Ohnivých zemí, odkud přišli. Ptám se vás tedy ještě jednou: „Půjdete se mnou?“ - Jo! - Jo! Pojďme na to! Do boje! Konečně jsem se sem dostal. Spálím tento svět na popel! Připravte se na smrt!

- Panebože, to je velitel Gerkin! - To bude jízda! - Ty bláho, to bylo něco! - To jo! Dobrá práce, dobrodruzi. A teď za mnou, do boje! Jo! Cože? Co se to děje? Proč je najednou tma? Dobrá práce, hrdinové. Gratuluji, dobrodruzi. - Jen díky vám jsme zvítězili! - Cože to? Konečně jsme porazili armádu Věčného ohně.

- Neudělali jsme ani prd. - Takovou bitvu už Azerim nikdy nezažije. Co? To bylo všechno? Bojovali jsme dohromady se třemi démony. Co? Ne! Bojovali jste s tisíci démony. Viděl jsem to! - Ne. - Ale jo. - Ne! - Ale jo! Dovedli jste armády Azerimu k vítězství. Já žádnou armádu neviděla.

- Viděl jsi něco? - Neviděl jsem nic. Cože? Ale ne, zabili jste velitele Gerkina! Jo, ale nic víc. Žádná pořádná bitva, nic. Ale jo, bitva byla! Koukněte na ten masakr! Tamto? To je jen namalované! Hele, vůbec se tam nedostanu! Tam dole jsme nikdy nebyli. V té bitvě jsme nebojovali. To je ale děs!

Kde je ta slibovaná bitva? - Kde je ta bitva? - Obyvatelé Azerimu vám děkují. Ale ne, to si děláš p*del! - Co? Cože? - Kriste pane! Král mě povolal do Gedornu. - Jo, král ho určitě potřebuje, že? - Aha. - Musím už jít. - No jo, jasně. Vskutku jste hrdinové Azerimu. Co se to děje?

Co se děje? Ne! - A za tohle jsme dali 70 dolarů. - Chci svou bitvu! - Vrať se! Hrůza, já chci svou bitvu! - Klid. Ne! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

2:14 "límeček" sepnutý, asi škrábal :-D
2:35 rozepnutý
2:45 sepnutý
2:53 rozepnutý
3:03 sepnutý
3:43 rozepnutý

10

Odpovědět

FOR THE HORDE !!!!

41

Odpovědět

Za život hordu položím!

01

Odpovědět

+DejwidatkoSem slabá, sem tak slabá...

10

Odpovědět

+DejwidatkoNechť se mým křikem roztřese vše živé!

10

Odpovědět

Jdou po nááás! Ze zaduuu"

10

Odpovědět

gooo, battle for azeroth!

10