Trapná odměnaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:4 026

Taky vám někdy přijde, že odměna za zabití bosse neodpovídá realitě?

Poznámka: Kanál Viva La Dirt League vybírá na Kickstarteru finance na nové studio, nové pořady, vylepšení stávajících pořadů atd. Více informací naleznete na jejich Kickstarteru.

Přepis titulků

To je těžkej boss. Došly mi šípy. Cože? Gnómský granát? Léčí se. Mám šanci. Jo! Jo! Jo! Haha! Vyhrál jsem! Tak jo, ukaž, co tu pro mě máš. Tak jo. Počkat, cože?

Něco mi uniklo? Kde jsou jeho věci? Ty vole, vzbuď se. - Vzbuď se, šmejde. - Co? Aha, zdravím. Co to jako má bejt? To je odměna za mé zabití. - Jo, ale kde je zbytek? - Jak jako? To, co tu leží. Tady. Dej to sem. Ne, tvou odměnou jsou dva mé šípy a má lovecká šála. Blbost!

Střílel jsi šípy, házel jsi po mně gnómské granáty jako maniak. - A nic víc pro mě nemáš? - No, ano. - Všechny jsem je použil. - Ne, tady vidím další. - Co je tohle? - Tohle? To nic není. - Vidím, že to jsou gnómské granáty. - Ne. Dej to sem. Hned. Pojď ke mně. Pojď. A co tahle zbroj?

Jaká? Myslíš mou loveckou šálu? Nechci tvou šálu. Co tyhle věci? Dej to sem! Hele, už jsi dostal dva šípy a mou loveckou šálu. - Dej mi to. Hned. - Ne. - Naval. Nebo lektvary. - Ne. - Tak meč. Nebo luk. Dej to sem! - Ne! - Ne, to je moje! - Naval to! Ne že zmizíš!

Ne! Páčko! Hajzl. Zdravím. Ty hajzle. Venjamin Bandelier, král banditů opět vítězí. Překlad: Xardass www.videacesky.cz To je odměna za mé zabití. Ale co…

Nevím. Není moje práce znát mé repliky. Máš je znát místo mě. Viděl jsem ti na očích: „Nemám páru. - Poraďte mi.“ - Nemůžu za to, že neznám své repliky.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář