Trapná výmluvaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:3 420
Proč s vámi vlastně nemůžou jít ty opravdu silné postavy, které vám ještě před chviličkou pomohly?

Přepis titulků

- Panebože, jsme nahraní! - Já to zvládnu! Zvládla jsem to! Jo! Skvělá práce! A co oni? - No do ř*ti. - Je s námi konec! Konec! - Musí existovat způsob, jak z toho ven. - Můžeme se rozloučit. Jménem Azerimu ti děkuji, že jsi s námi bojovala. Ale teď umřeme.

Nemůžeme něco udělat? Ne. Ale já mohu! Baradun! Pekelný meteorit! Bože! No ty vole! Bože můj! A je to.

Koukejte. - Díky. - Moc rádo se stalo. - To bylo skvělé, Baradune. - Neříkají mi Nejvyšší čaroděj jen tak. - Co bychom si bez tebe počali, Baradune? - Umřeli byste, Gregu. Azerim by shořel. Díky bohu, že ses ukázal. Neděkuj bohu, poděkuj mně, Baradunovi. Tak bychom měli porazit Temného pána Draz’Khula, než započne svou hrůzovládu. Ano. Přeju ti s tím hodně štěstí. - Portál pryč!

- Počkat, kam jdeš? - Domů? - Proč? Pomoz nám. Pomohl jsem. Jo, ale ještě jsme neporazili Draz’Khula. Já vím, popřál jsem ti hodně štěstí. Hodně štěstí. A sbohem, už jdu. Jsi nejmocnější čaroděj. Proč nám nepomůžeš? Ve tři mám domluvenou schůzku. Cože?

Mám důležitou schůzku, dlouho naplánovanou. - Jakou? - Elfí masáž. - Máš zamluvenou masáž? - Ano, důležitou elfí hloubkovou masáž. - Super. - Tak jen abych si to ujasnila. Místo abys nám pomohl zničit Temného pána, který chce zničit svět, půjdeš na hloubkovou masáž? - Přesně tak, dobře ty. - Neuvěřitelné! Pobolívají mě záda, musí se mi na to kouknout.

No nic, hodně štěstí! Portál pryč! - Čau, Baradune! - Neuvěřitelné. Neboj, však máš ještě mě! Pojďme na to! Jsem ráda, že s námi není nejmocnější čaroděj kraje. Že tu jsem jen já. Nicka s mečem.

A pos*aný farmář česneku. Jo! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář