TutoriálEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:126
Počet zobrazení:5 478
Nějak se člověk to ovládání naučit musí…

Přepis titulků

Zdravím, dobrodruhu, vítej v Honeywoodu. - Zdravím. - Ještě že jsi tu. Azerim na tom není dobře. Válka zuří po celém kontinentu. A orkské hordy Schmargenrogu se daly do pohybu. Zachránit nás musí odvážný hrdina, jako jsi ty. - Tak jo. - Než začneme, musím se ujistit, že to zvládneš.

Jsi připraven? Ano. Tak teď se prosím… podívej doleva a doprava. ROZHLÉDNI SE MYŠÍ - Cože to? - Rozhlédni se. Tak jo. ÚKOL SPLNĚN PRŮZKUM AZERIMU Páni, dobrodruhu, to bylo úžasné!

Nevěřil jsem, že jsi ten vyvolený z proroctví. - Ale teď začínám věřit. - Vyvolený? - Jen jsem se rozhlédl. - Náš trénink ale nekončí. Tak o to tady jde? Musíš splnit pár dalších úkolů. Tak jo. Pokud jsi tak skvělý jako v proroctví, nebudeš mít s dalším úkolem žádný problém.

- Tak jo. - Připraven? Jasně. Teď prosím… dojdi tamhle. JDI SEM To jako fakt? - Zvládneš to? - No, asi jo. - Páni, dobrodruhu, to bylo úžasné.

- No jo. Zvládneš se vrátit zpět? VRAŤ SE ZPĚT No já nevím, uvidíme. ÚKOL SPLNĚN CESTA HRDINY Dobrodruhu, nevím, co říct. - Orkské hordy budou v šoku. - Přeskočit trénink. - Mám pro tebe další úkoly. - Za zkoušku to stálo. - Pojďme.

- Tak jo. POMOCÍ LEVÉHO TLAČÍTKA PROVEĎ ÚDER KLÁVESOU E ZVEDNI MEČ POMOCÍ LEVÉHO TLAČÍTKA PROVEĎ ÚDER POMOCÍ KLÁVES A, D JDI ZE STRANY NA STRANU Tak jo, dobrodruhu, udeř. POMOCÍ MEZERNÍKU VYSKOČ Tak jo, dobrodruhu, máchni mečem. POMOCÍ KLÁVESY E OTEVŘI KNIHU POMOCÍ KLÁVESY SHIFT UTÍKEJ Jo!

Tak jo, dobrodruhu, je tu poslední úkol, který ukáže, zda jsi vyvolený. - Tak jo. - Připraven? No jo, jasně. Podlez pod touto obtížnou překážkou a pokus se ke mně dostat. Zvládneš to?

No, jo, určitě ano. POMOCÍ KLÁVESY C SE SKRČ ÚKOL SPLNĚN TRÉNINK HRDINY Panebože, dokázal jsi to! - On je vyvolený! - Vyvolený! No nic, já už půjdu hrát tu hru. Ale jak? - Je to hrdina.

- Azerim je v bezpečí! Azerim má nového hrdinu! Azerim je v bezpečí! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobré, ale dalo by se to ještě malinko vylepšit a sice, kdyby byl tento tutoriál v DLC u hry, kterou jste právě dohráli...

00

Odpovědět

I would love to read your blog posts. This is really what I was looking for and I am very happy to come here!

https://mapquestdirections.co

03

Odpovědět

pamatuju si par her kde bylo v tutorialu ze podivej se doleva a doprava, to jsem se pak citil jak ze si hra mysli ze jsem retardovanej :D

120

Odpovědět

robil som na pár hrách, žiadne trhaky :D a celkom aj chápem návody dolava doprava, niektorý hráči su proste retardovaní, vidia jasné tlačidlo s opisanou funkciou čo robí, ale boja sa nan kliknut :D

40

Odpovědět

Chápal bych to v nejlehčí obtížnosti, ale pokud je to v obtížnosti "hard" tak už je to vyloženě trapné...

10

Odpovědět

Preafektovana nuda

120

Odpovědět

Jo, to byl totiž úmysl autorů.

170