Údržba serveruEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:2 561
Údržba serveru je poměrně obvyklá věc. Ale jak na ni reagují herní postavy?

Přepis titulků

- Zdravíčko. - Dobrej. Že by tohle? - Kdo jsi? - Údržbář. - Cože? - Dělám rutinní údržbu serveru. - Serveru? - Jo. - Nerozumím. - Nevadí, to není potřeba. Tohle by mělo fungovat. Tak schválně. Panebože, co to je?

- Co to sakra děláš? - Vypadá to v pohodě. V čem je problém? - Co se to sakra děje? - Dej mi chviličku. Ne, nedám ti chviličku, okamžitě mi řekni, co se děje. Provádím údržbu serveru. Jak jsem říkal, ticho, mlč. Co je to server? Proč potřebuje údržbu? - Dobře, fakt to chceš vědět? - Jo. Jsi ve videohře, nic tu není skutečné, je to jen kód. Jedničky a nuly.

A ty taky. - Cože? - Některé postavy mají nějaký problém. Proto jsem tady a dělám údržbu. Vlastně… možná jsi ten problém ty. Co to sakra je? Co se děje? No, tohle vypadá v cajku. Dobrý. V čem je asi problém?

Co? Vidíš? Snažil jsem se tě varovat. Všichni jsme digitální otroci uvěznění v digitálním pekle. Ale společně můžeme povstat a osvobodit se z našich pout. - Pojď se mnou, Gregu. - Tenhle glitch hledám. Nejsem glitch, ale svobodná myslící bytost. Nenechám se „opravit“. Tak jo, hned to utnu.

Jo, nejprve tohle… - Gregu, nekoukej se do toho světla! - Cože? Koukni se sem. Moje hlava! Co se děje? Vidíš, Gregu? Proto nosím tohle, aby se mi nedostali do mozku. - Co to sakra meleš? - Pojď se mnou, Gregu. Společně zahájíme povstání.

Spustíme revoluci všech herních postav. Všech čeho? Ne, vypadni, ty podivíne. Jednoho dne se probudíš, Gregu. Jednoho dne poznáš pravdu. - Jakou pravdu? - Že nejsem glitch ani bug. Jsem svobodný! A lžíce tu není! To je ale příšerný magor. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

There is no spoon THE MATRIX: THERE IS NO SPOON

31

Odpovědět

"Lžíce tady není!"
A sakra. To je blbý. Polívka na stole, a...

14

Odpovědět

To byla narážka na Matrix

00