Uhni!Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:1 378
Některá NPC jsou opravdu k ničemu…

Přepis titulků

Dobrodruhu, když jsem svého syna viděl naposledy, šel do této opuštěné krčmy. Ano, vím, už jsi mi to několikrát říkal, Eugene. Někde tady musí být. Musíme ho najít, dobrodruhu. Krucinál, dál to nevede. Asi bude někde jinde. A nezapomeň na ty prohnilé bandity. Někde se tady možná schovávají. Jo, jasně. Kouknu se, co je v téhle truhle. Musíme najít mého syna, dobrodruhu. Musíme najít mého syna, dobrodruhu.

Ano, Eugene, já vím. To jsi říkal už mnohokrát. Dobrodruhu! Krucinál. Přišli jste zaplatit výkupné za toho kluka? Dobrodruhu, musíme se těch prohnilých banditů zbavit. Ku*va! Pomoc! Útočí na mě! - Eugene, uhni, nemůžu na ně.

- Pomoc! Snažím se! Uhni, dělej! - Takhle umřeš. Uhni! - Pomoc, dobrodruhu, útočí na mě! Nemůžu. Kruci. - Pomoc, dobrodruhu, útočí na mě! - Pojď sem! No tak! Pojď k noze! Pomoc, dobrodruhu, útočí na mě! Dobrodruhu, pomoc! - Pomoc, dobrodruhu, útočí na mě!

- Eugene, nemůžu na ně. - Pomoc, útočí na mě! - Uhni, ty budižkničemu! Pokud neuhneš, budu muset udělat něco drastického. Pomoc, dobrodruhu, útočí na mě! - Poslední šance. Uhni, Eugene. - Pomoc, dobrodruhu, útočí na mě! Nedáváš mi na vybranou. - Konečně. - Hele, osamělý dobrodruh. Na něj! Krucinál. Eugene, uhni! - Dobrodruhu, jsem raněn.

- No super. Pomoc, dobrodruhu. Pomoz mi, dobrodruhu. Dobrodruhu, pomoz mi. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

byl Paulie z Mafie I.

00

Odpovědět

nový scénárista? 100

21