Úkolový Greg a Nový datadiskEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:7 635
Některé věci fungují ve hrách jinak než ve skutečnosti. Třeba když postava potřebuje být na dvou místech současně. Nebo když vyjde nový datadisk a všechno je najednou jinak.

Přepis titulků

Díky za záchranu před upíry, hrdino. Přinést mi můj česnek byl skvělý nápad. Moc jsem se při tom úkolu bavil. Těším se na mnoho dalších. Dobrodruhu... Tenhle úkol bychom neměli ukončit. Dobrodruhu... Pojďme ještě na jeden.

Ten poslední byl super, pojďme ještě na jeden. Dobrodruhu! Prosím, neber mě zpátky! Díky, dobrodruhu, že jsi mě zachránil před upíry z Darkwood Hollow. +300 ZLATÝCH Nerozumím, co se to děje. Já vím, kámo. Já vím. Co se stane teď?

Nemysli na to. Necítím se moc dobře... Užil sis své dobrodružství? Jo! Jo, moc jsem si to užil. Těším se na další. Jo. Soustřeď se na to, jo? Soustřeď se na to. Zdravím, dobrodruhu, vítej ve městě Honeywood.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Díky za záchranu před upíry, dobrodruhu. Moc jsem... Přinést mi můj česnek byl skvělý nápad. Moc... Moc jsem si to užil. Díky za záchranu před... upíry. Díky moc za záchranu před upíry, dobrodruhu. Přinést mi můj česnek byl skvělý nápad.

Těším se na další společná dobrodružství. Už jsme moc daleko...

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

do datadisku ešte mohli prihodiť vtip s cenou....na nový kontient sa dostaneš len za 19,99...

30

Odpovědět

To první video.........so sad. A ta hudba tam je úžasná. A jsem to jenom já, nebo ta nejsmutnější videa obvykle působí nejvtipněji? 😥😂

100

Odpovědět

Zack Hemsey - "The Way (Instrumental)" Zack Hemsey - The Way (Instrumental)

11

Odpovědět

Tak to druhé video mě fakt pobavilo. Pandalaaaand!

191