UpírEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:3 032
Některá povolání jsou lepší než jiná.

Přepis titulků

Kde je Rowan? Musíme začít. Ten úkol trvá deset herních dnů. - Prý chtěl zkusit novou postavu. - Jo, být vrahem nesnášel. Kvůli všemu tomu sbírání kytek. Takže začal znova. Znova. Ale ne. Panebože, ne! Ne, ne! - Čau, lidi. - To snad ne. - Co říkáte na můj nový vzhled?

- Prima slunečník. - Díky. - Nepodporuj ho v tom! - Ale mně se líbí. - Tohle jsme řešili. Víš, že upír je nejhorší povolání ve hře. - Co to říkáš? - Je nehratelný. Ale prosím tě! Koukej na tu kápi! - Tak ten úkol uděláme bez něho. - Počkat, to není fér! Ne, Rowane, není fér, že musíme čekat na tuhle ohavnost. Ty sprosťáku!

Ale mohl jsem to čekat. Upíři vždycky byli obětí společenského strachu. - Já to nedávám. - Bene, no tak! Prosím, vrať se! Nechte mě se přičinit a pomoct. - No tak… - Hrozně dlouho jsme spolu nehráli. No dobře. Ale nebudeme kvůli tobě nic měnit. - Rozumím. - Tak fajn. Tak jo, nejprve nás čeká dvoudenní výprava do Gerdawnu.

- Co je? - Denní? Jakože během dne? - Ano, Rowane, mnoho dnů. - To by nešlo. - Aha, tak co navrhuješ? - Abychom cestovali za tmy přece! Rowane, nebudeme se kvůli tobě potácet temnotou! - Nebudeme se ti přizpůsobovat! - Dobře, Bene, boha jeho, klídek! Kriste pane! Tak já se budu plížit stíny. Panebože. No tak super. - Kde jsem to byl?

- Na cestě na sever? - Takže musíme přes tu řeku? - Jo, přes řeku Alderkeep. - Co zas? - Velké vodní plochy nejsou pro mě. Svěcené, děsivé. To by nešlo. - Panebože! - Ale tam jsou všude řeky. Jo, ale mohli bychom to obejít ze severu kolem Delethinu? Jo, proč to neprotáhnout o další čtyři dny. - Dny? - Ještě slovo… Dobře, Bene, změním, kým jsem, abych se přizpůsobil tomu, kým jsi ty.

Ty úzkostlivý človíčku. - Máte pro mě zbraň? - Cože? Bene, klid. Může si vzít mou stříbrnou dýku. Panebože! Spustil se jeho upíří vztek nebo něco. Ne! Co to ku*va je? Je po něm?

Hele, vybíjí celou vesnici. Rowane! Přestaň! Ach ne, česnek! Adame, ne! Do hajzlu! Překlad: Xardass www.videacesky.cz Česnek, ty svině!

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Od ní bych se nechal kousnout :-)

74