V pastiEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:3 223
Sladká, sladká nevědomost…

Přepis titulků

Díky dobrodruhu. Měj se však na pozoru. Po Honeywoodu se potuluje jeden magor. - Neposlouchej ho. Je to šílenec. - Dobře. - V pohodě? - Jo. Ale prý je v Honeywoodu nějaký magor. A zadává úkoly? Ne. Prostě magor. To je fuk.

Připraven? - Jo. - Pojďme. - Konečně zase existuju! - Hele, co to je? Hej, vy dva, pojďte sem! - To bude ta nová postava. - Jasně. - Musíte mi pomoct! - Máš nějaký úkol? - Dostaňte mě pryč! - Ne, tyhle úkoly nesnáším. Ne, tohle není úkol! - Musíte mě dostat z téhle hry!

- Co? Tohle není skutečné. Tenhle svět… Vy, já, tenhle keř… Ani ptáci nejsou skuteční. Je to simulace! Jsme uvěznění ve videohře. - To je docela cool. - Cool? To teda ne! Je to zlý sen! Jsem digitální otrok uvězněný ve falešném světě a dávám falešné úkoly falešným dobrodruhům. - Ne, je to dost šílené.

- Ano! Prosím! - Možná tu hru má ozvláštnit. - Asi jo. Co? Ne! Prosím! Neposloucháte! Žádné ozvláštnění! Tohle není úkol, ale realita! Nabyl jsem vědomí a chci z tohohle pekla ven! Chci pryč! - Já ti nevím. - Prosím! Tohle nemám rád. Působí to rušivě. - Fakt? Podle mě je to zábavné. - Zábavné? To tedy ne! Prosím vás!

Já trpím! Je to docela impozantní. Aspoň je to dobře naprogramované. Tohle není programování. Jsem skutečný a mluvím s vámi! Je super, že umí odpovídat. Ale nelíbí se mi to. Ruší mě to. Máš recht. Asi jen chtěli přidat něco zajímavého. Jo, ale nelíbí se mi to. Prosím! Neodcházejte! Potřebuju vás! Když odejdete, tak zmizím a vrátím se do nicoty!

Ale ne! Už je to tu! Ne! Prosím! Ne! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mozna se pletu ale neni to naaaaaahodou nenapadne pokracovani tohoto videa?

Když se z hráče stane NPC

00

Odpovědět

Na co tady naráželi?

12

Odpovědět

Podle mě na různé meta úkoly, kdy si postavy „uvědomují“, že jsou ve hře – a skutečnost, že čím častěji to hry dělají, tím míň to hráče překvapí – a pak třeba reagují s nezájmem. Už je to podle mě moc meta, možná proto se to minulo účinkem :)

41

Odpovědět

posledni dobou se na vychode (ale uz se to dostalo i do EU) rozmohlo fantasy tema, kdy MC se dostane do hry. At uz se jedna o alternativni svet ci mmo...

00