Vedlejší úkolEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
97 %
123. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:149
Počet zobrazení:6 443

Opatrnosti není nikdy nazbyt. Zvlášť v případě podezřelého vedlejšího úkolu.

Přepis titulků

Díky, že mi pomůžeš najít dědovo kladivo. Spadlo mi do studny hned za Honeywoodem. - Jasně, takže půjdeme mimo Honeywood? - Jo. Tak jo… Potřebuju dodělat pár věcí, hned jsem zpět. To určitě počká, hrdino. Studna je tamhle. Nezabere to ani minutu. Jo, ale… Mám tu pár vedlejších úkolů, co chci dokončit, než opustím Honeywood.

Vedlejších úkolů? Co tím myslíš? Jo, musím najít jednu Gregovu ovci, nějaké kytky a pak musím pomoct jedné plačící postavě. Takže prostě úkoly tam někde. Ale tenhle úkol je přímo tady a studna je tamhle. A jak jsem říkal, nezabere to ani 30 vteřin. Opravdu 30 vteřin? Odejdeme totiž z Honeywoodu… Mám strach, že se to zvrtne v nějaké velké dobrodružství.

Vidíš tu studnu? Je přímo tamhle. Nevím, na co si stěžuješ, nezabere to ani 30 vteřin. Ven a hned zase zpět. Ven a zpět. No ne? Takže popadneme to kladivo a hned se vrátíme do Honeywoodu? Popadneme ho a hned jsme zpět. Tak jo. Ale jestli z toho bude nějaké velké dobrodružství, tak se naštvu. Nějaké velké dobrodružství?

Studna je tamhle, co se asi tak stane? Popadneme to kladivo a vrátíme se. Jako by se u toho mohlo něco stát. No tak dobře. Vtipné je… Ne. Co to… Ne! Černé pruhy, jděte pryč! - Miramarské majáky svítí!

- Ale ne! - To může znamenat jediné. - Přeskočit. Zrušit úkol. Draci ze Schmargenrogu jsou zpět. Kašli na kladivo. Hrdino, pojď za mnou. Tři týdny cesty si vybraly svou daň. Konečně jsme tu, dobrodruhu. Na hranici Schmargenrogu. Do Honeywoodu už se nevrátíme. Seženu nám nějaké zásoby. ÚKOLY ZRUŠENY: GREGŮV PASTÝŘ, EUGENOVA RODINA, KVĚTINY PRO DÁMU Ale ne!

Ne! HONEYWOOD HOTOV Z 86 % Zasra… Ne! Zasra… Za srandou! Do Schmargenrogu se vydal za srandou!

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Copak neznají kouzelné tlačítko Save? :)

02

Odpovědět

V online hře existuje SAVE a LOAD?

... a to pomlčím o hrách, které nemají standardní save a load, ale mají checkpointy ... Tam někdy zafunguje ALT+F4, ale záleží na tom, kdy se hra uloží ... zda-li před scénou nebo až po ní ...

40

Odpovědět

Po nějaké době zase super díl na pět hvězd, akorát nemuseli propálit pointu sami autoři.

32

Odpovědět

Presne, priamo do čierneho zásah !

240

Odpovědět

vzpomněl jsem si na BLM :D

04