Velikost partyEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:56
Počet zobrazení:3 766
Znáte to, chcete do dungeonu, ale je vás moc. Co pak?

Přepis titulků

Snad mi dneska padnou ty chrániče. - Čekáš na ně už dlouho. - To jo. - Čau! - Jak je? Tak jo, celý tým je tu, paráda. Plán je následující: Já budu tankovat. Adame, Alane, vy budete dépéeska. Brit, ty budeš léčit. Paráda. - Čau, lidi.

- Ahoj. - Čau. - Neviděla jsem tě online. - Jdete do Darkstone Depths? - Jo, zrovna vyrážíme. - Paráda, přidám se. - Pardon, ale to nejde. - A proč? - Už máme plno. V pohodě, přidám se. Ne, ne, promiň, nemůžeš se k nám přidat. - Jak jako? - Máme plno. Jak jako plno?

Prostě se k vám přidám. Ne, Rowane, to nejde. Máme plno. - Klidně to vynechám, jestli Rowan… - Ne, Alane, v pohodě, nemusíš. V pohodě, můžeme tam jít všichni. Panebože, jako bych mluvil s miminem. Rowane, máme plno, nemůžeš se k nám přidat. Bene, jdete na pětihlavého démona. Budete potřebovat každou ruku. Přesně.

Proto máme plnou partu. - Nemůžeš se k nám přidat. - Jak jako? Boha jeho. Je*at! Hele. - Přidal jsem se k vám. - Nepřidal. Jen vedle nás stojíš. Můžu jít taky. A budeme bojovat v pěti. Jasně, pět lidí! Najednou! Jako kouzlem! A když jsme u toho, proč tamtudy neproletíme? A nestřílíme lasery z očí?

To bude brnkačka. Pardon, kámo, udělal jsem ti něco? Nevím, proč se chováš jako debil. Nechovám se jako debil. Ale je fyzicky nemožné, aby do dungeonu šli víc než čtyři lidi. - Opravdu, Bene? Nemožné? - Jo, je to tak. To snad není pravda. Je potřeba hrát jako tým! - Je nás pět!

- Hele, Alan klidně vynechá. Jo, fakt, nevadí mi to. Nemůžu za to. Nesnažím se tě oje*at. - Bene! Rowane! - Neposlouchají. - Víš ty co? Proč to nezkusit, Bene? - Dobře. - Dobře. - Dobře. - Hele, fakt mi nevadí… - V pohodě, Alane. Prostě to zkusíme. - Půjdeme tam jako tým.

- Třeba to bude fungovat. Kdo ví. - Jako tým. - Tak to zkusme. Pojďte. Divné, je to přesně tak, jak jsem říkal, co, Rowane? Jejda. Na viděnou. To snad není pravda. - Chtěl jsem být milý. - Ku… Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ještě horší problém pak je, když se na dung pro 12, do kterého to jinak nepustí, nebo jsou uvnitř nějaké podmínky (např. nášlapné šutry, že, ESO...) sleze jen 11... nebo někomu před těma šutrama spadne hra.

61

Odpovědět

Znám ten problém a často se nám stává, že se sejdeme 8 lidí na 4členou hru :D

11