VikingovéEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:4 339
Po delší době jsou tu opět naši staří známí lupiči! 

Přepis titulků

- To tě naučí, Gregu! - A co jako? - Bezdůvodně jste mě oloupili! - Přesně! A teď už si s námi nebudeš zahrávat! Jen jsem si tady stál! - Hele, seš na tenkém ledě, Gregu! - Na tenkém ledě! Nejtenčím! Tak si dávej bacha! - Dobrý lup, Bernarde. - To ano, Charlesi. - Greg je poslední dobou spolehlivý.

- To jo. A víš ty co? Jsem na něj pyšný. - Jo. - Jo. Hele, co jsou tamti zač? Ty jsem tu ještě neviděl. Dobře jste toho vidláka vyplenili. Vyplenili? Co to jako je? To jsme neudělali! Vyplenili jste toho farmáře. Myslíte Grega? Kterého jsme oloupili? Jasně, loupení.

Ať už to bylo cokoliv, jen jsme vás chtěli pochválit. - Tak to díky. - Díky. Je fajn, když vaši práci umí lidi ocenit. A kam máte namířeno? Jdeme se schovat do křoví a oloupit toho, kdo půjde kolem. Aha, pokud by vám to nevadilo, máme pro vás tipy na lepší loupení. Lepší loupení? Já myslel, že vikingové používají jen hrubou sílu. To je zastaralé.

Máme chytřejší metodu, nejlepší. Co kdybych vám řekl, že můžete oloupit lidi, aniž byste museli do křoví? - Posloucháme. - Je to staré vikingské tajemství. Předává se mezi generacemi už po staletí. Pokračujte, prosím. Dělá se to takto: Musíte odvést pozornost osoby nebo osob, které chcete oloupit. - Pokračujte.

- Jednou z možností je prostá konverzace. Aha, rozumím. Zatímco se bavíte, další člen vaší skupiny oběti oloupí. - Geniální! - Jo. - A to je vše, nashle. Mizíme. - Čau! Tak jo, na viděnou. - Sbohem. - Dík za tipy. Geniální.

- Charlesi! - Co? - Oloupili nás! - Co? Co se stalo? - Myslím, že to byli ti vikingové! - Moje věci! - Je mi smutno. - Jo. Takhle se cítí naše oběti, když je oloupíme? Asi jo. - Tenhle pocit se mi nelíbí, Charlesi.

- Mně taky ne. - Hele, víš, co nás rozveselí? - Co? Když ho oloupíme! Mám hrozně moc peněz! Já ti nevím, Charlesi. No tak, troška toho loupeníčka nás potěší. Jsem hrozně bohatý! - Hele! - Co? - Co jsme?

- Lupiči. Jo! A co dělají lupiči? - Loupí! - Jo! Tak ho pojďme oloupit! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář