VodítkaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:4 914
V Honeywoodu se stal zločin a vesničané potřebují hrdinného hrdinu, aby jim ho pomohl vyřešit.

Přepis titulků

Tady jsme naposledy viděli starostu Honeywoodu. Dobře. Tady to máme. Můžeme se tu porozhlédnout a zjistit, co se mu stalo. Dobrodruhu, možná tu jsou vodítka k tomu, co se tu asi stalo. Copak to tu máme? Nějaký stroj. Podezřelé.

Dobrodruhu… Možná jsou nějaká vodítka v této části domu. Copak to tu máme? - Podezřelé. - Dobrodruhu, koukej! Je tu spadlá židle. Copak to asi znamená? Vypadá to, že tu průvan shodil židli. To je dost nebezpečné. Dobře, když už jsme tu, není na stole něco podezřelého?

Možná to bude vodítko. - Je tu červená kniha. - Jo. - A zelená kniha. - No… - A nějaké nástroje. - Jo. Tak to by bylo. A ještě je tu… Nic nevidím. Dobrodruhu, co tahle dýka od krve?

- Někdo tu jedl džem! - Panebože. Jasně, co nám říkají vodítka? Vodítko číslo jedna: Průvan shodil židli. - Ne! - A vodítko číslo dvě: - Někdo tu jedl džem. - Panebože. Jasně, pokračujeme s vyšetřováním. A co tahle obří kaluž krve? - Kde?

- Tady! Jo. Vidíš? - Někomu tu na zem spadl džem. - Ne! Starostovi spadl džem. Starosta šel do obchodu koupit další džem. Záhada vyřešena. Není zač. Dobrodruhu, koukej, našel jsem starostu. Je tady v rohu, zavražděný. - Co? Kde? - V rohu! - Tam se dívám! - V tom druhém, na který ukazuju! Našel jsem starostu!

Byl zavražděn! Páni, co bychom si bez tebe počali, dobrodruhu. No, neříkají mi detektiv Dinkldork pro nic za nic. Dám vědět strážím. Páni. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Se přejedl džemu a spal

110

Odpovědět

Připomíná mi moji starodávnou postavu z DrD, když jsem si tvořil barbara Arnoštka, a na sílu a obratnost jsem si hodil max a u inteligence totální minimum, takže byl blbější než kroll.

90

Odpovědět

Já zažil krolla, kterej nám furt kazil hru, dokud mu někdo nedoporučil, aby se ve hře choval jako normálně...
Dva měsíce pak hrál skvěle, než mu to došlo :D

60

Odpovědět

V podstatě velmi podobné s tím, když se dívám na hraní některých streamerů...

80

Odpovědět

To jsem já při jakékoliv únikovce.

260

Odpovědět

A já myslel, že jsem vyjímečnej

110