VozejkEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:4 779
Naši staří známí lupiči jsou zpět a tentokrát si konečně vyhlédli rovnocenného soupeře – prázdný vozík. Podaří se jim ho oloupit, když jsou to ti lupiči?

Přepis titulků

Je to zlatej retrívr. - Takže by měl bejt ze zlata, ne? - To asi jo. - Hele! - Co? Co? Co? Vidíš tamten vozejk? Jo. Víš, co bychom měli udělat? - Ne. - Pojďme ho oloupit! - Co?

- Pojďme ho oloupit! Bernarde, vždyť tam nikdo není. No jo, pojďme ho oloupit! Ne. Bernarde, není tam nikdo, koho bychom oloupili. Jo! Pojďme ho oloupit! Co to… To jako že máme oloupit ten vozejk? - Jo, pojďme na to! - Ten vozejk, ten neživej předmět? Jak?

Co? A o co ho oloupíš? O kolečka? - Jo! - Anebo o hřídel? - Jo! - Nebo o podlahu? Na něj! Dobře, víš ty co, Bernarde? Dobře, pojďme na to. - Hele, Bernarde. - Co? - Co jsme? - Lupiči. Jo.

A co lupiči dělají? No, přece loupí! Tak ho pojďme oloupit! Hele, vozejku, naval prachy, nebo tě oloupím! +50 ZLATÝCH +100 ZLATÝCH +500 ZLATÝCH +1000 ZLATÝCH +10 000 ZLATÝCH +10 000 ZLATÝCH +250 000 ZLATÝCH Právě jsme ho oloupili!

Jo! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Řekl bych že ten vozík je něco jako bedny v Divinity, nebo rovnou jako Lockeho vozík v Ego Draconis jestli někdo zná. Tenhle se lekl lupičů a tak jim radši všechno vysypal :D

00

Odpovědět

Doufal jsem v mimika. :-(

10

Odpovědět

Čekal jsem, že je ten vozík sejme, třeba mečem :)

01

Odpovědět

tak to jsem fakt nečekal :-)

41

Odpovědět

Se divím, že se tihle dva při své inteligenci dožili tolika šancí někoho oloupit :D

160

Odpovědět

Tak oni umřeli hned v prvním díle, ve kterým se objevili, ale evidentně proběhl respawn :D

170