Vybité baterkyEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:4 104
Kde vlastně máte náhradní? Nebo co zkusit kabel?

Přepis titulků

- Tady jsou. Připraven? Máš správnou zbraň? - Jo. - Co lektvary? A kouzla? - Jo. - Talismany? - Jo. - Tak jo, jdeme na to. - Tak jo. Ale ne! - Co se děje? - Vybil se mi ovladač. Do háje, jsou hrozně silní! Do háje, kde mám náhradní baterky?

Nevím, jak dlouho to přežiju! Pardon, snažím se. Nevím, kde jsou. - Honem, brzo mě zabijou! - Do háje! Snažím se je najít! Asi budou vedle. No tak! Nevíš, kde mám náhradní baterky k ovladači? Tam už jsem se díval! Kdybych věděl, kde jsou, tak bych se neptal!

Ne, promiň, máš pravdu. Můžeme to vyřešit později? Ještě hraju! - Honem, už jsme oba skoro mrtví! - Sorry, nemůžu je najít. - Nemůžeš ten ovladač zapojit? - Dobrý nápad, jo! Kde mám kabel? Ne, to je mini USB. Kašlu na to, použiju druhý ovladač. No tak! Ne, nechci se přihlásit do nového profilu. Chci ovládat tu hru, kterou mám zrovna spuštěnou!

- Tak a je to. Je po mně. - Ne! Už tam budu! Tak jo, jsem zpět! Do háje. - Super práce. - Jo. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten hlas z dálky je skvělej detail :D. Ještě mohl třeba odpovídat hlasem přítelkyně,
Děkuji za překlad :-)

90

Odpovědět

a to neni vsechno. vsimla sis jak se ti kluci pohybujou? ten co umre prvni ma skvely plynuly pohyb dolu jak byva v animacich ve videohrach. takove to vypnuti, jako by postava nahle mela mozkovou smrt. pritom umira kvuli uderu dvou mecu. A ten utocnik na konci. Bojova pozice! ale nema na koho utocit... tak se beycilne houpe z jedne strany na druhou

10