Vykopnout?Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:32
Počet zobrazení:818
Někdy je potřeba zbavit se neschopného spoluhráče.

Přepis titulků

VYKOPNOUT? - Co to sakra je? - Do p*dele už! Vítejte v pořadu Vykopnout? V dnešním díle vás čeká kmenová rada, šest hráčů a šest hlasů. Jeden člověk bude vykopnut z družiny. Kdo to bude? Tak tedy začneme.

- Kdo to odstartoval? - Rowan. Já? Cože? Nemůžu uvěřit, že mě Brit naprášila. Dělal jsem, co bylo pro družinu nejlepší. Nechtěl jsem, ale léčitel si koledoval. Rowan je zas*anej had, to vám povídám. Věděl, co se chystá. Jsem překvapená, že to Rowan odstartoval. Myslela jsem, že je týmový hráč.

Člověk neví, komu věřit. Moc mě to mrzí. Jsem v téhle hře nový. - V pohodě, kámo. - Děkuju. Rowane, proč jsi to udělal? Je mi to nepříjemné. Jeden večer mám volno… - Tak co, budem hlasovat? - Podezřelé. Už víme, kdo to odstartoval. - Podezřelé! - Sklapni, Bene. Proč Rowana kryješ? Kámoš Ben mě zase zachránil. Jasně, ti noobové na nás nemaj.

Nevím, jak dlouho to ještě vydržím. Asi zase začnu hrát sama. Jen bych chtěl říct, že je mi to moc líto. Fakt jsem se snažil. Za nic se neomlouvej. Nevykopneme tě, neboj. Ale vykopnete. - Ale no tak, pořád máš ještě šanci. - Velkou. Rowane, je zjevné, že jsi to odstartoval. Chci, aby lidi věděli, že jsem se fakt snažil. Omlouvám se.

Už nemůžu… Dobrá, nastal čas hlasovat. Pardon, nemohl jsem jinak. Tvoje hry jsou u konce. Neslýchané. Tlačil jsem na sebe, ale asi to nestačilo. Had. Had zas*aný. Kámo, zkazil jsi mi večer.

Mrzí mě to. Vaše hlasy jsou sečteny. Šest hráčů, šest hlasů. Jeden člověk musí z party ven. A tím člověkem, kterého jste dnes vyhlasovali, je… Rowan. - Co? Já? - Sbohem, Rowane. - Chcete to ještě jednou zkusit?

- Ne, jsem utahaný. - Pardon. - Jo, já mám taky výmluvu. No tak to je super, všichni odcházejí, tak to bylo dost zbytečné. Sledujte i další epizodu Vykopnout? I tam se tank bude snažit vykopnout léčitele, protože tak je to pokaždé. Já jsem čaroděj Baradun, na viděnou za týden. - V pohodě? - Ani ne. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář