Zablokovaná cestaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:154
Počet zobrazení:5 293
Každý herní svět má své hranice. Někdy jsou ovšem dost umělé.

Přepis titulků

Myslím, že vstup do skrytého tunelu je nalevo. Jo, asi máš pravdu. A sakra. - Co? - Cesta je zablokovaná. Musíme jinudy. - Cesta je zablokovaná. - Cože? Cesta je zablokovaná padlým stromem, takže budeme muset jít kolem vodopádu. Co jako myslíš tím, že je cesta zablokovaná? Pardon, když říkám, že cesta je zablokovaná padlým stromem, tak tím myslím, že cesta je zablokovaná padlým stromem, Rowane.

Kde? Tady! Pardon, to mluvíš o téhle malé kládičce? O tom padlém stromu, který spadl a zablokoval nám cestu. Pardon, děláš si srandu? Jak nám to blokuje cestu? Jestli si dělám srandu? A co ty? Jak se přes to asi tak dostaneme, Rowane? Nevím, Bene, co takhle to překročit?

Jo, jasně, prostě překročíme padlý strom, protože to přece všichni umíme. Ne, počkat, mám mnohem lepší nápad, Rowane. Co takhle vylevitovat přes koruny stromů a celý les přeletět? Nevím, proč se chováš jako kretén, Bene, je to doslova maličká kládička na cestě, přinejhorším je to maličká překážka. Rowane, no tak! Každý ví, že je fyzicky nemožné projít cestou, kterou blokuje padlý strom.

- Jak to můžeš nechápat? - Panebože, Bene, ty seš fakt idiot. Víš ty co? Fajn, dokážu ti to. Je to maličká kládička a já ji překročím, Bene. - Tak jo. - Jdu na to. Jo, do toho. Vidíš? Ne, Rowane, nejde to. - A měl bys být opatrný.

- Sklapni. Rowane, zahráváš si se silami, kterým nerozumíš. Nech to být. - Vyhrál jsem. - Rowane, opatrně! Panebože! Překlad: Xardass www.videacesky.cz Rowane, jak to, že neletíš v dál? Jo, Rowane, propadni dolů a odleť v dál.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nebylo to tu už? Mám takový pocit že už jsem to viděl.

32

Odpovědět

Možná je povědomé proto, že je to trošku starší video než obvykle. Epic NPC Man neměl posledních pár týdnů nové díly, tak jsem se pustil do překladu dílů, které jsme nějak přeskočili. Viva La Dirt League většinou nenahrává duplicitní videa – a systém duplicity originálních videí hlídá, takže dvakrát by tu přeloženo být nemělo :)

80

Odpovědět

za 9gag thumb up :D

40

Odpovědět

Po dlouhé době zase super díl :-)

130