Zajímavé kulisyEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:2 277
Někdy se tak trošku stranou dějí moc zajímavé věci. Ale měli byste se na ně vlastně zaměřit?

Přepis titulků

Jejda mane! To snad není možné! Pojď, nesmíme se zdržovat! Kletba se šíří Honeywoodem! Pojď! - Bude očištěn… - Něco se tady děje! Pravda vyjde na povrch. - V pořádku. - Máš kliku. No tak, na tohle se asi nemáme koukat. - Proč ne?

- Má to být takové okořenění situace. Něco, co zahlédneš koutkem oka. Nakažený! Ty bláho! Tak jo, už skončili, měli bychom jít. Co? Teď se to rozjelo! No do prdele. Ty vole! Wow! Tak to je konec.

Tak pojď. - Ne, bude to pokračovat. - Podle mě ne. - Děláš si srandu? Bude! - Musím trvat na tom… Ticho, Gregu! - Ticho! - No dobře. - Co se děje? - Prostě tam stojí. Proč se na nás kouká? Většinou se na nás nekoukají. No, ona jo. Chvilku počkej.

Určitě brzy odejde. - Neodchází. - Ne. Gregu… - Co teď? - Nevím. Ku*va… - Rozpažíme? - Tak jo. Rozpažit! Skončili jste? Jo. - Ty jo…

- Já… - Co to ku*va mělo bejt? - Byli jste moc dobří, chtěla se dívat! Máš ty dobrodruhy odvést pryč. Máme být takovým kořením, ne hlavním bodem večera! Ty vole! - Nešlo nic dělat. - To byl takový trapas! Teď je mi totálně nechutně. - Nezlob se. - Jdi pryč! Budu u sebe v karavanu. To bylo moc! Počkej na mě!

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ale měli byste se na ně vlastně zaměřit?
pm: https://snowrider3d.com

01

Odpovědět

dá :D

00

Odpovědět

:D Jeden z nejlepších dílů.

40

Odpovědět

Od dneska vzdycky kdyz nevim co rict rict...
T POSE!

70