Zamrzlá oblastEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:2 542
Ve spoustě her se dostanete do zasněžené oblasti. Ale někdy si na takovou oblast musíte dát pořádnýho bacha!

Přepis titulků

- Jak je to ještě daleko? - Kouknu do mapy. Sníh! - Adame, vrať se! Počkej! - Sníh, sníh! - Počkej. - Ty bláho, koukej, Alane, to je paráda! - Jo. - Je to kouzelné? Ne, je to jiná oblast. Je jich tu několik. Džungle a poušť. Tahle je zamrzlá. - Pojďme si tam hrát. - To v žádném případě. - Proč ne?

- Je to zamrzlá tundra. - Ty jsi zamrzlá tundra. - Dobře. No tak, postavíme sněhuláka. Bude to sranda! Adame, na chladnou oblast na sobě nemáš vhodnou výbavu. - Cože? - Máš kroužkovou a koženou zbroj. Zmrzneš. No tak, pojďme tam! Na chviličku! Prosím! Boha jeho, mohl bys mě poslouchat a nedělat všechno po svém… Ty bláho, to je paráda! - Adame, vrať se!

- Zasněžená říše divů. - Jsem sněhová princezna! - Prima. - Najednou, najednou… - Už ani slovo! - Pojď sem, Alane! - Ani omylem. - Ty jo! - Adame, no tak, vrať se sem. - No dobře, Adame. - Jo! - Co to mám nad hlavou za ukazatel? - Poslouchej, to je ukazatel chladu. Pokud se naplní, tak umřeš. - Cože?

- Adame, mrzneš, pojď zpátky. Tak já se vrátím. Co? - Co je to? - To je tvůj prst. Máš omrzliny. Hele. Vrať se! Prosím! - Nechce se vrátit, Alane. - Ne, tak to nefunguje. - Nechce se vrátit. - Přestaň to zkoušet a vrať se. Bože můj! Prosím, pomoz mi! Je mi hrozná zima! To proto, že jsi v zamrzlé tundře.

Pomoc! Honem, zachraň mě! Adame, nemůžu ti pomoct. - Pomoc! Zachraň mě! - Ale ne. Ale ne. A ještě ta ruka… Tak blízko. No jo. Nemůžu ti nijak… Můžeš si za to sám. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hmmm. Mne spíše příšlo, že se te ukazatel vyprázdnil, nežli naplnil.

05