ZaprodanecEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:5 403
Kovář Bodger má nového sponzora a Gregovi se to ani trochu nezamlouvá.

Přepis titulků

Hej, Baeline! Pojď sem, chlapče. Nestyď se, pojď. Všiml jsem si, že tvůj prut by zasloužil vylepšit. Dej mi ho. Už to vidím. Problém je, že tohle je klacek. Uvidíme, jestli se mi podaří to napravit. To je vončo. Tohle je rybářský prut.

Diamantový prut 3000. S tím berou vždycky. - Bodgere, co to děláš? - Sklapni, Gregu! Tumáš. Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? Než půjdeš... Všiml jsem si, že nemáš návnadu. Takže jsem ti sehnal tohle. Rybí kámoš 5000. Za to mi poděkuješ. Bodgere, vypadá to, že ses zaprodal!

Do toho ti nic není, Gregu! Ještě jedna věc. Všiml jsem si, že nemáš záchrannou vestu. Mohl bys spadnout do vody a utopit se. Proto jsem ti sehnal tohle. Jasonova vesta. Protože život stojí za to žít. Dávej na sebe pozor. Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? Bodgere, proč se zaprodáváš?

Co z toho máš? Zaprvé, Gregu... Do toho ti nic není. A zadruhé žárlíš. - Nežárlím. - Ale jo. A zatřetí jsem si všiml, že nemáš žádné boty. - No a co? - Možná to dovedu napravit. Sandyho sandály. Jako chodit na obláčku. Všiml jsem si, že chodíš po tom hnusném štěrku.

A pomyslel jsem si, že to asi musí bolet. A že by se ti hodily Sandyho sandály. Chtěl bys je? Tak pojď, tumáš. Na. Ale než ti je dám, podívej se sem, podrž je před sebou a řekni: "Sandyho sandály. Jako chodit na obláčku. Vyzkoušeno Gregem, farmářem česneku. Sandyho sandály. Jako chodit na obláčku. Vyzkoušeno Gregem, farmářem česneku.

A kdo je zaprodanec teď? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Může mě to někdo vysvětlit? Online hry nehraju, takže mě asi něco uniká. To jsou v MMORPG hrách vážně takovéhle reklamy?

52

Odpovědět

Ve free to play hrách je to běžné a bohužel mikrotransakce jsou už i ve hrách za plnou cenu. Prasárna.

201

Odpovědět

+MarfMas naprostou pravdu za hru das kolem 1000 kc ,ale aby jsi nevypadal stejne jako ostatni tak si za specialni cenu muzes poridit treba zelene brneni a svitici mec no neni to skvele.:) A takhle se pratele dneska delaji prachy. Ze ja blbec se neucil programovat :)

120

Odpovědět

+Pipe McPiepPokud je to tak že platíš za to abys vypadal jinak tak proti nic nemám. Horší je když se platí za výhodu ve hře.

250

Odpovědět

+Pipe McPiepTohle není o programování. Tohle je o marketingu, umění vytvořit správnou návnadu pro lidi apod.

130

Odpovědět

+Pipe McPiepNa to programovat umět nepotřebuješ.
Stačí posunout posuvník barvy materiálu meče z ocelově šedé na libovolnou jinou, dvěma kliky přidat svítící efekt (hdr emission barva + bloom) a máš hotovo. Zbývá jen udělat sedm variant pro každou barvu duhy a každou prodávat zvlášť za $2.50.

Jak říká Osmium, je to hlavně marketing. Ještě horší verze je neumožnit koupit si přímo předmět, co chceš, jen šanci "vylosovat" si předmět z nějaké skupiny podobných ("loot box"). To už je morálně docela svinstvo, ale vynáší to víc, protože si lidi koupí víc pokusů.

90

Odpovědět

bohužel už se takovýhle věci dějou i v normálních hrách, v Deus Ex si třeba můžeš koupit balíček s nábojema a to to neni multiplayer hra

20

Odpovědět

"Totally worth it!"

-Greg The Garlic Farmer-

180