ŽárlivostEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:46
Počet zobrazení:2 188
Vztahy herních postav bývají někdy dost vypjaté. Zvlášť když jedna z nich zadává úkoly…

Přepis titulků

Kde to sakra je? - Co zas? - Nevíš, kde mám lano? - Jaké lano? - Moje! To, co si vážu kolem pasu. - Místo pásku. - Koukal ses do vozíku? - Jasně že díval! - A díval ses tam pořádně? Můžeš to chvilku brát vážně? Musím vypadat co nejlíp. Dneska mám velký den. Už jsem ti o tom říkal.

Otevírají se Badlands. Nová oblast, nový úkol. Povýšili mě. - To jako fakt? Tebe? - Co je na mně špatného? - Ale nic. - Zaslechl jsem, že tam čeká epický úkol, ve kterém budu figurovat já. Ale ne, brouku, ten úkol dají Baradúnovi nebo Bodgerovi. - Někomu kompetentnímu. - Co? Já jsem kompetentní! No já aspoň nějakou práci mám a nemusím celý den jen zametat šutry.

- Prosím?! - Já v naší rodině rozdávám úkoly. Dřu se, abychom měli střechu nad hlavou. No jo, vsadím se, že se můžeš přetrhnout. Prodáváš shnilé ovoce a žadoníš dobrodruhy o pomoc. Příšerně vyčerpávající! Rozdávat úkoly je umění. Je to náročná dovednost, to nedovede jen tak někdo. - Ale to ty nemůžeš chápat.

- Dobře, když to říkáš, šéfe… Smát se tady budu já, až budu s velkým dobrodruhem zachraňovat svět. Akorát musím najít svoje… Ha! Ve vozíku! - Jak vypadám? - Jako rolník, co prodává ovoce. Super. Tak do práce. Hej… V pohodě? Ale ale ale, to jsou mi věci!

Ne, to musí být nějaká chyba! Vypadá to, že úkoly tady budu odteď zadávat já. - Co ten nový úkol? - Někdo musí vydělávat. A ten někdo budu já. Zdravím, dobrodruhu. - Co to děláš? - Zadávám úkol. Musí to být příšerně těžké. Jak jen to zvládnu? - Nevíš, jak to funguje.

- Protože jsem žena? Typické… Tak jsem to nemyslel! - Zdravím, dobrodruhu. - Klídek, zpomal. Ticho, nekecej mi do toho! Zdravím, dobrodruhu. V Badlands se dějí hrozné věci. Hele, zní to dost nuceně. Skřeti vyplundrovali domov mých předků a ukradli náš cenný rubínový přívěsek. - To zní epicky. - Neřekl bych. Jistě mě dobrodruh jako ty, odvážný a silný a sebejistý…

No dobře už. …zvládne doprovodit přes Badlands a najít můj rodinný poklad. A odvést mě daleko odsud. Jo, jasně, značka ideál! Já budu dělat to, co obvykle ty, a budu se celý den poflakovat a stěžovat si. Dobrodruhu! Možná bys mě mohl odnést na svých silných, svalnatých rukou. Teď jsem dělal, že jsem ty a stěžuju si.

- Dobrodruhu, pojďme. - Přijímám. - Na viděnou, užij si to! - Tak pojďme… FRED SE PŘIDAL DO DRUŽINY Cože? Ne, ne, ne! To si snad děláš srandu?! Už jdu, dobrodruhu. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář