ZásekEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:144
Počet zobrazení:5 778
Na podobně zaseknutá NPC jste už určitě narazili v mnoha hrách. Můžou s tím tyto postavy vůbec něco dělat?

Přepis titulků

Zpomal, dobrodruhu. Jak to září! A taky to skvěle chutná! Počkej, počkej. Vidíš ho? Zpomal, dobrodruhu. No jo, toho, co tam stojí o samotě? - Víš, co bychom měli udělat? - Vím! Pojďme ho oloupit!

- Naval všechny prachy! - Naval všecko zlato! Prosím, neubližujte mi! Mám ženu a dítě! - Tak sem s tím! - Moc toho nemám, ale všechno vám to dám. Nekecej a naval to. Prosím, neubližujte mi! Mám ženu a dítě! - Tak sem s tím! - Moc toho nemám, ale všechno vám to dám. Nekecej a naval to. Prosím, neubližujte mi!

Mám ženu a dítě! - Tak sem s tím! - Moc toho nemám, ale všechno vám to dám. Nekecej a naval to. Prosím, neubližujte mi! Mám ženu a dítě! - Tak sem s tím! - Moc toho nemám, ale všechno vám to dám. Nekecej a naval to. Prosím, neubližujte mi! Mám ženu a dítě! - Tak sem s tím! - Moc toho nemám, ale všechno vám to dám. Nekecej a naval to.

Prosím, neubližujte mi! Mám ženu a dítě! - Tak sem s tím! - Moc toho nemám, ale všechno vám to dám. Nekecej a naval to. Prosím, neubližujte mi! Mám ženu a dítě! - Tak sem s tím! - Moc toho nemám, ale všechno vám to dám. Nekecej a naval to. Prosím, neubližujte mi! Mám ženu a dítě! - Tak sem s tím!

- Moc toho nemám, ale všechno vám to dám. Nekecej a naval to. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Patreon! less watch more give :D

280