ZávislákEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:3 512
To přece nejde, neprohledat každou truhlu, každou bednu, každý pytel. Co kdyby tam bylo něco cenného?!

Přepis titulků

- Tak jo, pojďme. - Jo, jenom to tu prohledám. - No tak, co děláš? - Musím být pečlivý. - Super. - Můžeš zrychlit? Jo, vteřinku. - Super. - Adame! - A je to, tak jdem. - Super. - Ne! Adame, ne! - Ale já musím, Brit! - Ne, no tak!

- Já to musím všechno prohledat! - Proč? - Musím, prostě musím, Brit! Všechno! - Proč všechno? - Mohla by tu být super kořist. Víš, že tu nikdy nic není! - Ale mohlo by! - Ale není! Co když je tu někde Raoulova lebka? Takže banditi 4. úrovně, co jsme zabili, mají Raoulovu lebku v truhle vedle starého lana a načatého sýra? Já vím, ale mohla by tu být!

- Adame! - No tak dobře. Díky. - Pořád to děláš. - Už jen jednu. - Ne! - Nesahej na mě, nebo tě zabiju! Co to mělo ku*va bejt? Jsi v pohodě? Myslíš, že mě to baví? Že mě baví se v tom bordelu hrabat?

Nemůžu si pomoct. Musím prohledat každičký kout každé oblasti. Každou truhlu, každou krabici, každý sud, každou bednu. Jednou jsem prohledal pytel ovsa. Víš, co v něm bylo? Oves, do p*dele! Protože to byl pytel ovsa! Promiň, nevěděla jsem, jak na tom jsi. Pokud se to dá prohledat, tak to musím prohledat.

Jasně že tam byl jen oves… Adame, co hledáš? - Asi zlato a zbraně… - Ne, podívej se na mě. Co hledáš? - No ne? - No jo. Hele, můžeme tu chvilku zůstat a prohledat ten zbytek. Ne, máš pravdu, končím s tím. - Určitě?

Ať ti něco neuteče. - Jo, pojďme na další úkoly. A Brit… - Děkuju. - V pohodě. Víš, že jsem tu pro tebe. Stejně tu nikdy není nic dobrého. Akorát trocha zlata a krámy na prodej. - To bych stejně prodal. - Přesně. Nejlepší zbraň nebo Raoulovu lebku tu stejně nenajdeme. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

*Stydící se smajlík*

... tak... trochu... se s tím možná ztotožňuju :-D

30

Odpovědět

Já se s tím ztotožňuju naprosto a vůbec se za to nestydím :D

130

Odpovědět

Raoulova lebka!!! Taková škoda! Vždyť to je skoro jako najít meč od Hanza! Nebo speciálně očarované Boty Třináctinásobku Sexepílu! :D

30