Zblajzni to!Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:2 148
Jak jinak se máte naučit bylinkářství než otestováním všech ingrediencí? Na vlastní kůži…

Přepis titulků

- Ti skřeti mě dost semleli. - Jo, bylo to náročný. - Nemáš léčivý lektvar? - Ne, sorry. Třeba tu budou nějaké bylinky. - Jaké bylinky? - Tyhle? - Ty jsou léčivé? - Jsou červené. Ty bývají léčivé, ne? Co to děláš? Nemůžeš jíst všechno, co najdeš, a doufat, že tě to vyléčí. Můžu. Co by se mohlo… No jo, tahle byla jedovatá.

Přesně. To máš za to, že jíš kdovíco. - No a jak mám zjistit, co dělají? - Co já vím. Třeba to najdi… - Adame! - Co? - Přestaň všecko žrát! - Proč? - Jé! Tohle mi dalo bonus. - Fakt? Jakej? Zvýšenou obranu. Ale ne na moc dlouho. Hele, místo požírání… Kriste pane!

Jé! Po tomhle jsem neviditelnej. Jenom na sekundu? Adame, prosím, přestaň. Můžeme zajít koupit léčivé… Do p*dele už! Ne, tahle ne. Tahle taky ne. Možná… OCHRANA PROTI MAGII REGENERACE MANY Co je?

A co tahle? Sakra. Ale ne. SILNÝ JED Kriste pane, Adame, přestaň! Něco tady mě musí vyléčit! Co? Nemáš žádnou záruku, že tě něco z toho vyléčí. - To jde zjistit jediným způsobem.

- To teda ne. Je jich kopa. - Tak už jenom jednu. - Ne! - Jen jednu! - Zabiješ se! - Houbička! - Ku*va! Adame, dost! Jo! Adame, bylo by snazší, kdybychom ti ve městě koupili… Do p*dele… Adame? Je z tebe houba, co?

Typickej Adam. To snad není… Adame, dost mě štveš. Dost mě štveš. Adame? Proč je tohle vůbec ve hře? Proč je tak snadný… Slyšíš mě, Adame? Můžeš dělat něco jinýho než bejt houbou? Ne?

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jak zrecyklovat rekvizitu. Nuda

311

Odpovědět

Nicméně tě to zjevně zaujalo natolik, abys napsal komentář... :)
Palec hore.

30