ZlodějEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:6 469
Tak co, přiznejte se, kolik jste toho ve hrách nebohým hladovějícím dětičkám ukradli vy?

Přepis titulků

Zdravím, dobrodruhu. Vítej v mém obchůdku. Jsem sice farmář česneku, ale občas pracuju tady v obchodě. Tento obchůdek je důležitý nejen pro mě, ale pro celou komunitu Honeywoodu. - Jo, jasně. - Děti z Honeywoodu by hladověly, - kdyby nebylo peněz z tohoto obchůdku. - Dětičky ubohé. - Přece nebudou hladovět. - Honeywood si prošel náročným obdobím. - Nemoci, hladomor, mor. - Jo, příšerné. Baradun pořád něco zapaluje.

- To nechceme, že? - Lupiči. Shmargonrog ničí naši zem. Krysy. Ovce jsou neustále na útěku. Ale díky tomuto obchůdku vždy vše překonáme. Díky, že jsi náš zákazník, dobrodruhu. Toto místo je závislé na čestných a tvrdě pracujících dobrodruzích, jako jsi ty. - To zní jako já. - Takže ti děkuji z hloubi srdce. Stejně jako celý Honeywood. Díky, že jsi náš zákazník.

Vidím, že pro mě máš zboží. Za toto zboží ti mohu dát 117 zlatých. Nashle, dobrodruhu. Přijď zas. Do pr****. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je jako v Zaklínači 3. S monstry pomohu, ale nejdřív vám vybílím chalupu a dáme si partičku gwentu

90

Odpovědět

Ale stejně je to na palici. Desítky orénů na hraní karet mají, barák plný jídla a drahých krámů taky, ale jinak umírají hlady :D

140

Odpovědět

+XardassPřiznejme si že je to celkem realistic. Já být farmář (co sice má z čeho žít, ale jeho živobytí je vždy nejisté a závislé na okolních podmínkách), a do domu mi vleze zmutovanej nabušenej týpek co mě může zajebat jednou ranou, s mečema dražšíma než moje chalupa a brněním jak nějaký šlechtic, tak jednoznačně zapřu jakejkoliv majetek a začnu hrát chudáka. Buď aby se smiloval a třeba mi z toho něco kápne a nebo v případě že je to kkt tak aby mě aspoň kvůli pár zlaťákům nezamordoval.
Logicky, žejo.

120

Odpovědět

Asi jsem jedinej, kdo v Zaklínači nevykrádal chalupy :D

81

Odpovědět

+ass.ass.inTechnicky vzato to není krádež. Jen si vezmeš pár drobností za ochranu. :D

20

Odpovědět

+jAcA vězení je taky jen místnost :D
Já jen nějak neměl nutnost vybírat chalupy, když se ve hře dají získat peníze docela snadno :D

10

Odpovědět

Neměl mu nejdřív nasadit hrnec na hlavu? :-D

200

Odpovědět

Kbelík už v jednom z předchozích dílů svou roli hrál ;-) Kbelík, Darkwood a troll

140