ZradaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:2 882
Neverbální komunikace je užitečná. Ale ne vždy to dobře dopadne.

Přepis titulků

Hele, klídek. Přítel? Fajn, takže nemáš mikrák? Příměří? Fajn. Pomůžeš mi s těmihle skřety? Prima, pojďme na to. Paráda. Já jdu tamtudy. Co ty? Tak jo, díky. Tohle mi dávalo zabrat a pomoc mi bodla.

A taky je fajn potkat přátelskou tvář. Spousta hráčů je hrozně toxická… Ty jsi mě bodl! Ku*vadrát! A teď mi vezmeš vybavení. Ty bláho, to je otrava. Do ři*i, mám na sobě legendární výzbroj. Takže ta je v trapu. A navíc lektvary a zlato.

Mám plné kapsy věcí. Víš ty co? To je konec. Poslední kapka. Asi na tuhle hru kašlu. Jo, už toho mám dost. Jsem naštvaný a už mi to ani nemyslí. Ty jo, tohle jsem sháněl věčnost. Tolik hodin a úkolů… v hajzlu. Dřepli jsme si společně! Přestaň pokyvovat, ty šmejde.

Porušil jsi posvátný pakt, hráčské příměří. Ty jo… Tahle hra mě kdysi hrozně bavila. Miloval jsem ji. A hráči jako ty… ji zničili. Proč to děláš? Proč jsou lidi tak strašní hajzli? Tobě je to fuk, co? Je*at, tak mě doraž.

Ku*va! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Yep, pokud hrajete hru typu Tarkov nebo DayZ , tak je těžké někomu věřit. Hlavně když jsi našel super věci a pak tě jednoduše zabijou a vše je v háji. Proto to raději nehraju :D

30

Odpovědět

Odkdy tahle série popisuje realitu?

60