Zranění z páduEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:3 820
Většina her není úplně realistických, to víme dávno. A o pádech to ale platí dvojnásob.

Přepis titulků

Až vrátíme meč farmáře česneku, budeme mít tuhle oblast hotovou, že? Jo, asi jo. Hele, určitě jdeme správným směrem? Neměli jsme zahnout u padlého stromu? Ne, tohle je zkratka. Touhle cestou se vyhneš Alderkeepu. - Fakt? - Jo, ušetříš půl dne cesty. Aha, to je super. To jsem nevěděl. No, to mě nepřekvapuje. - Super, jsme tu.

- A do háje. - Máš léčivé lektvary? - Jo, proč? - Až se dostaneme dolů. - Jak jako? - Abychom se dole vyléčili. - Co? Jak dole? Tohle dál nevede. Ne, pokračuje to dole. Jasně, tamhle v dáli. Asi to budeme muset obejít, co? Ne, prostě skočíme. - Co? - Prostě skočíme ze skály. - Jak jako?

- Jak jako jak jako? Co tím asi tak můžu myslet? Jsou tu snad nějaké alternativy? Zamysli se nad tím. Pořádně. Zapoj mozkovnu. Použij tu kuličku, co máš v lebce. Co bych mohl myslet, když říkám „Prostě skočíme ze skály“? Super nápad, Bene. Prostě bezdůvodně skočme a zabijme se. Jaké zabíjení se? To nám ubere tak půlku života. Proto jsem se ptal na lektvary. V jakém světě nás skok z téhle výšky nezabije, Bene?

V tomhle světě! V tomhle! V tom, ve kterém jsme! V tom, kde mám vždy pravdu a ty mi nikdy nevěříš. - Jdi do p*dele. - Hele, klid, nerozčiluj se. - Nerozčiluju se. - Rozčiluješ se. Klid. - Sleduj. Ukážu ti to. Koukej. - Dobře, super. A je to. Vidíš? Brnkačka. Tak pojď. - Ne, já to radši obejdu. - Co? Proč? - Prostě jo.

- Co? - Štve tě, že mám pravdu? - Jdi do p*dele. Tak jo, tak se potkáme na místě. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ze skály se skáče zásadně do stromů -> Rambo First Blood (1982) - Rambo Vs Helicopter Scene (1080p) FULL HD

00

Odpovědět

a kdyz kamarad skoci z mostu, skocis taky?

70

Odpovědět

Jo, a vzpomněl na hry, kde jsou naopak smrtící zranění po pádu z malé výšky... (Ano, dívám se na přesně na tebe, "Zaklínači 3"!)

130

Odpovědět

Jako, jó, nezabijete tě to a lektvary se vyléčíš, ale za tu bolest ze zlámaných kotníků to vážně nestojí... :-D

100