Jak háže gangsterEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:8 084

Dnes má pro nás Robby jednoho nechutného červa, týpka, co umí házet a Nizozemské video s kočkami.

Poznámka: Shodou okolností je moje video poslední na starém designu VČ, tak snad se vám ten nový bude líbit. ;-)
Videa:
- Fujtajxl
- Hoď to tam!
- Skleněné (kočičí) peklo

Přepis titulků

Počkat. Víte, jak rychle si prohlížíte tyto stránky? Asi ode mě dostanete epizodu Equals Three. Přestaňte se svlíkat, to na mě nefunguje. Tak jo, funguje. Ahoj, já jsem Robby. Varování. První video je trochu nechutné. Je cool, ale je to hnus. Je na něm červ, co se poflakuje na ruce tohohle chlápka... Jo.

Říkal jsem to. Hnus. Vypadá to jako z apokalyptického filmu o smrtícím virusu. A tenhle červ je pacient nula. Video je z Thajska a na Facebooku nasbíralo přes 15 milionů zhlédnutí za první týden od zveřejnění. Je to jedna z věcí, co nechcete vidět, pak ji chcete vidět znovu a znovu a znovu a zpomaleně.

Fujky. Vypadá to, jako by červ zvracel mimozemšťana, ale podle stránky Business Insider je to pásnice, a ta bílá věc je část ústního ústrojí, kterému se říká sosák nebo chobot. Není snadné to vyslovit. Když červ ucítí kořist, vysune chobot, kterým ji chytí, a pak ji přitáhne zpět, aby ji snědl. Co kdyby to lidi uměli taky? To by bylo celkem cool. - Dáš si pizzu?

- Jasně. Díkes. Je moc dobrá. Další video ukazuje zbytečně talentovaného muže, který ukazuje něco, co je působivé, ale taky vlastně k ničemu. Ale za týden to nasbíralo 6 milionů zhlédnutí. Nejdřív háže věci do popelnic. Říkáte si: "To celkem jde." Pak začne házet toasty do toasterů, párky do rohlíků a DVD do DVD přehrávače.

Je to mistr v házení čehokoliv. Možná ne čehokoliv. Tohle mi pořád jde. Je to super, je to impozantní, ale... Proč? Týpek si říká Hijosh a jeho vysvětlení je jednoduše: Rád házím věci do jiných věcí.

Poezie. Nádhera. Prima. Ale stejně... Proč? Znáte to, jak stojíte v místnosti, chcete toast, ale nemůžete se otočit, a v ruce máte plátek toastového chleba? Pak se to hodí. Jo. Jsou lidi, co tvrdí, že je to fake, ale lidi, no tak, prosím...

Je to větší sranda, když ne, tak držte tlamy. Nepochybujte o něm, je to gangster. Což jde poznat podle názvu videa: Život gangstra si mě vybral. To je od vás velmi gangsterské, pane. Nic neřekne gangster tak, jako hodit kartáček do sklenky. Sledujte to. Když mi nezaplatíte, tak vezmu nůž a hodím ho přes rameno přímo do bloku na nože.

A to nechcete. Pak byste byli po celém Vine. Povedl se mi ten gangster? Prima. Kde mám džusík? Na Equals Three miluju spoustu věcí. Hlavně kočičí videa a nepovedené reklamy. A co dostanete, když mají tyhle dvě věci miminko? Naše poslední video. Tenhle Nizozemec, Thomas Vles, chce rozjet projekt rozložitelných kočičích záchodů.

Takže logicky přišel s nápadem postavit si kočičí kolo a jet na něm z Amsterdamu do Londýna. Kdybych ho viděl, řek bych si: "Hele, magor s kočičími hovínky." Asi bych si neříkal: "Hele, týpek, co propaguje rozložitelné kočičí záchody." Což nás přivádí k otázce: "Proč v tom sakra vezeš kočky?" Myslím, že zrovna ty kočky by to moc rády věděly. Co to je?

Proč to děláme? Jsem ve skleněné krabici plné emocí. Kolo vypadá celkem parádně a Thomas si ho postavil sám. Kočky mají ventilaci, krabice, polštáře a kakací stelivo. Ale kdyby si měly vybrat, jet 300 mil ve skleněné krabici nebo ne, kočky by řekly ne. Video nám ukazuje nádhernou přírodu, zábavnou hudbu, ale očima koček je to jiná pohádka.

Den den druhý. Dneska to kodrcalo. Zase. Den třetí. Není tu nic, co bych mohla shodit. Je mi úzko. Den čtvrtý. Přemýšlím, že se udusím polštářem. Den pátý. Okázale se krmí, zatímco my tu máme jen stelivo. Den sedmý. Pomozte mi! Den osmnáctý. Déšť je jako mé slzy, které stékají po mé kočičí tváři. Chápu, že vám to nasbírá spoustu zhlédnutí a zviditelní produkt, ale tohle by to zvládlo taky.

Kočičí hovínka! To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jem Robby Motz a ztrapňuju všechny bílé lidi. Jídlo na kolečkách. Kolo s kočičími hovínky. Fajn. Můj knír! Byl jsem degradován. Teď musím dělat gangstera.

Kde jsi to vzal? Naučím tě, jak být gangsterem. Jsem v tom profík. Vypadá to jako pirát. Gangsteři jsou vlastně moderní piráti. Tohle je opravdu... Nevím, co na to říct. A sakra. Zkusím Jesseho z Perníkového táty. Pane White, chcete se naučit chemii? Když jsem takhle oblečený, chci, aby se mi něco stalo.

Chci si dát lekci. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

stránky jsou dobré, ale =3 už ani nemá cenu překládat

08

Odpovědět

Nechci být rejpal, ale starej vzhled stránky mi připadal přehlednější.

192

Odpovědět

myslim ze to je o zvyku..

41

Odpovědět

+Cerny strazce vesmirupřesně ... je to o zvyku ... tak přestaňte remcat
za tejden už vám to ani nepřijde

21

Odpovědět

hmm, hlavně Eset mi furt vyhazuje varování a blokuje videa :D

00