Norský hippie JežíšEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:8 870

Dnes má pro nás Robby jednu oslavu narozenin, veselé křečky a seznamkové video.

Videa: Teta Lulu, křečci, seznamka.

 

 

Přepis titulků

Jak jste si užili Den obětí války? Dobrý? Nic totiž nevyjadřuje radost z letních prázdnin tolik jako pietní vojenský svátek. Narozeniny jsou skoro vždycky trapas, že? Pošlete trapné pozvánky, všechno připravíte a pak zase nikdo nepřijde... Aspoň jsem mohl sfouknout svíčky. Na rozdíl od tety Lulu z prvního videa.

No tak, babčo. I já umím sfouknout svíčky. Jakou máš výmluvu ty? Já vím. Jako obvykle jsem sprostý na staré lidi. Nic nového, tak klid. Tady nediskriminujeme. Pokud jste dost mladí na dort, můžeme si z vás dělat srandu. Rovnost! Promiň, teto Lulu, přeju všechno nejlepší spolu s půl milionem lidí, co viděli tvou protézu.

Nepřipomělo vám tohle video takové ty skákací zuby? To by bylo boží! Pak bych už nemusel nikdy nic žvýkat. Máte něco, co můžu žvýkat? Jsem připraven. Víte, co je lepší než její zuby? Její smích. Můžeme si ho uložit?

Tohle bude super epizoda. Vypadá to, že potřebujete něco roztomilého a pitomého, něco jsem vám tedy připravil. Video z internetu. Druhé video nasbíralo 17 milionů zhlédnutí. a je z kategorie "okamžitý konec špatného dne". Okamžitě totiž ukončí váš špatný den. Koukejte, jak se dva křečci točí dokola a bum!

Špatný den je fuč. Teď ne, teto Lulu, už jsme u jiného videa. Proč se kurvíš pro objektiv? Přátelství. Nejdřív běžíte vedle sebe a za chvíli se proměníte v překážkovou dráhu. Super hračka. Úplný Gravitron pro křečky. Křeččí pouť by byla super, ne? Já ale po Gravitronu vždycky zvracím, to těm křečkům není zle?

Budu zvracet! Pusťte mě ven! Zastavte atrakci! Možná to milují, chvíli to vypadá, že to mají předem nacvičené. Jdem na to. Je super, jak je to ostatním křečkům v kleci u prdele, je jim to jedno. Ježiš, už zas? Mizím, vejtahové. Myslím, že je to super. A teta Lulu taky, že jo? Chápu, směješ se jen, když chceš.

Křečci pro tebe nejsou dost dobří? Už jsi toho za 102 let viděla moc? Křečkům už se nesměješ? Teto Lulu, změnila ses. Už nejsi ta 102letá žena, kterou jsem potkal o segment dřív. Nejsem si jist, co říct o posledním videu. Je z 10. května a připomíná stará seznamková videa, než se objevily internetové seznamky jako Tinder. Tuhle udělal něčí syn a je fakt divná.

Alex filmoval svou matku Evu celý rok a ze všech těch záběrů sestříhal seznamkové video. Jeho máma vypadá mile, ale stejně... Víme, jak si online najít rande. Musíte při tom lhát. Jako herec jsem expert na lhaní. Pomůžeme ti, Evo. Je čas na změnu profilu. Začneme tělem.

Lepší. Změníme věk. 18 je akorát. Norsko. Co takhle cestovatelka? Rak? To zní depresivně. Řekněme Krab. Musíme ukázat, že jsi cool. Přidáme pár nenápadných vylepšení. Už to bude. Ok, divné. Když jí Alex ukázal záběry, které chce dát na web, zareagovala stejně jako já: On Internet?

Já vím! No ne Intarnat! Na netu jsou úchylové, kam to chceš dát? - Třeba na YouTube. - YouTube? Tam ne, ty norský hipísácky Ježíši, co vypadá jako Jared Leto! Koukněme se na komentáře k tomuto videu, určitě budou brutální. Tvá matka vypadá jako skvělý člověk. Počkat.

A co tenhle? Tvá matka má skvělou postavu. To je fakt krása a ta žena je tak zajímavá... Sakra. Asi jste hnusní jen na mě. MILUJEME TĚ, ROBBY! Ne, pozdě! Tak to máte super, Evo a Alexi, nasbírali jste už 3 miliony zhlédnutí, tak gratuluju. A co ty, teto Lulu? Taky si někoho hledáš? To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku.

Já jsem Robby Motz a pod tohle... - Co dál? - Se podepisuju. - Jasně. - Se podepisuju. - Se... - Podepisuju. - Podepisuju. - Super. Syn roku: Norský hippie Ježíš. Není mi příjemné říkat 102 leté paní, že se kurví pro objektiv. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tá časť s komentármi ma dostala :D :D

00

Odpovědět

"Eva born in the czech rep." to dělá to p***o :D

191

Odpovědět

já se teď díval na to originální video a ona se fakt narodila v Česku, i když mi to přišlo přidané jako vtip, tak bohužel :/ :D

11