Evidentně mu to mluvíThe Ellen DeGeneres Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:574
Počet zobrazení:9 701

Když navštívil pětiletý Noah Ritter venkovský jarmark ve Wayne, ještě nevěděl, jaká senzace se z toho vyklube. Během interview s reportérkou se zmínil, že "evidentně ještě nikdy nebyl v živém vysílání". Natočené interview obletělo internet a s nabídkami na vystoupení se roztrhl pytel. Krom Ellen DeGeneres projevil zájem i Conan O’Brien či Jimmy Kimmel. Nutno dodat, že Noah má dobrého manažera, protože krom dalších vystoupení natočil i reklamu. Evidentně.

Přepis titulků

Náš první host je evidentně internetovou senzací a jeho video má evidentně přes 15 miliónů zhlédnutí, evidentně. Podívejte se. - Jak se ti líbila atrakce? - Byla skvělá. Evidentně jsem nikdy dřív nebyl v živém televizním vysílání. Ale... evidentně se někdy nedívám, nedívám se na zprávy, protože jsem dítě. A evidentně, děda mi evidentně dá ovladač, až když skončí Powerball. - Powerball. - Řekni mi něco o té atrakci, co si o ní myslíš? - Byla skvělá.

- Proč? Protože se evidentně točíte dokola a evidentně máte závratě... - Ano? - Takže se vám jen točí hlava. - Je to zábava? - Jó. Ještě nikdy jsem nebyl v živém vysílání. Už nikdy nebudu v živém vysílání. - Máš z toho radost? - Jo, evidentně jsem sjel super skluzavku, a když jsem jel sám, byl jsem k smrti vyděšený. - Prostě jsem šílel. - Dobře. Potřebuju jeho jméno. Z Pottstownu v Pensylvanii k nám přijel pětiletý Noah Ritter.

- To je moje první vystoupení v talk show. - Cože, Noahu? - Jsem poprvé v talk show. - Máváš dědečkovi? - Jo. - Děda je v publiku. Ahoj, dědo. Byl jsi poprvé naživo v televizi, dali ti mikrofon a pokládali ti otázky. A slovo "evidentně" máš asi hodně rád, že? - Ale už je to za mnou. Už jsem to překonal, tu a tam. - Už jsi to překonal? - Už "evidentně" nepoužíváš? - Ne, už je to za mnou. Dobře. A je ti pět let. - A jaké máš nové oblíbené slovo?

- Vážně. Teďka je to vážně. Vážně, pokračujem. Chodíš do školky, co se tam učíš? Jo. Fakt se mi blbě soustředí na to, co se naučíš ve školce. Ale myslím, že... že, mě tam drží, nevím jak dlouho, asi 11 hodin. Nevím, je to, jako bych strávil deset dnů ve vězení. - Takže si to užíváš. - Jo, pět dní, to je týden. - Jo a... - Deset dní - rok. Jo.

A ví tví spolužáci vědí, že jsi slavný? Ne, ale říkám to velkým dětem v autobuse. - Říkáš to dětem v autobuse... - A pak jedu jiným autobusem, stačí jet domů jiným autobusem. A jsem doma, svobodný. A já se divím, proč prostě neparkuje u mě doma? Proč nemůže ten řidič zastavit u nás doma? On parkuje na zastávce a já musím jít po chodníku k dědovi a babičce. Páni, mě tak bolí nohy. A když se konečně dostanu domů, tak udělám... Sednu si na gauč a je konec utrpení.

Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já osobně Ellen zbožňuju. Je to jedna z mála Amerických komiček co mě dokáže rozesmát a její angličtině se celkem dobře rozumí, ale tak moc dobře anglicky stejně neumím. Akorát mě mrzí že tu od ní není víc videí. Například její vystoupení Ellen DeGeneres: Začátek je tu pouze do druhé části. :D

22

Odpovědět

A proč tu jsou od Ellen vždy jen ty horší kousky?

32

Odpovědět

To už se tu budeme jako smát postiženým, jo? No na mě se nedívejte, na mě nic vtipného není.

55

Odpovědět

Nesympatický spratek, a tu degeneres taky nemusím.

1515

Odpovědět

je mu pět.

32

Odpovědět

Připomíná mi Honey Boo Boo :D

122

Odpovědět

Ta dikce a vystupování, úplný Bill Murr. Hlavně v tom prvním videu je to jako by ho napodoboval.

91

Odpovědět

Ten jeho nástup byl jako kdyby šel s půlmetrovým dildem zaraženým v p****i

617

Odpovědět

Však to taky dobře znáš, kupovala jsem ti jedno dildo koňské velikosti loni k Vánocům ;).

358

Odpovědět

+Zlopanova mamaAle tajně jste doufala, že se synkovi nebude líbit a přenechá vám ho, co?

117

Odpovědět

+Zlopanova mamaČím dál tím slabší musím říct

104

Odpovědět

Děti jsou fajn. Tohle dítě... v tom vstupu z jarmarku to ještě šlo. Ale ve studiu už to nebylo dítě, ale vypočítaná senzace... ble... někdo by mu měl ukázat statistiku, jak končí dětské hvězdy...

485

Odpovědět

Obávám se, že by to nebylo příjemné čtení.

51

Odpovědět

+komunardProč? On evidentně dinosaury miluje.

93

Odpovědět

No co tak skončí zavislej na Vicodinu s prázdným kontem, podobně by pravděpodobně dopadl stejně - ta závislost.

00

Odpovědět

Jak bude u Conana, chci to tady vidět. Tyhle dva zrzci to určitě rozjedou jako prase!

269

Odpovědět

Komentáře ve stylu "toto se může stát jen v USA" mě vždycky pobaví, když zaznívají z řad našeho národa dementů, kde se lidi nechají oblbnout bonmotama od Churchilla a koblihama zdarma a dělají si bramboráky z chleba, protože je to dražší a navíc to hůř chutná, a tyhlety bramboráky si chytře propašují do kina na představení společně s plechovkou kozlíka na filmové představení Babovřesk. Být Američanem, tak kritika od takového národa je mi poctou.

3920

Odpovědět

Je mi líto, že takto žiješ, musíš na sobě pracovat, protože jak řekl Churchill: „Žádné problémy se nevyřeší uložením k ledu.“ ;-)

188

Odpovědět

+DreadnoughtTímto ti uděluji cenu zlatého croissanta za nejslabomyslnější stěr roku! Dobrá práce!

815

Odpovědět

+DreadnoughtPokud je skutečně ze zlata, tak beru. Dovezeš mi ho osobně nebo se mám někam stavit? Moc rád si takovou honosnou cenu vystavím doma. Jsem rád, že jsem konečně vyhrál něco, co mi bude celý internet závidět.

Osobně neznám nikoho, kdo žije tak jak Auto popisuje, takže nevím kterého národa je on příslušník, ale asi úplně jiného než já.

142

Odpovědět

+DreadnoughtJá taky nikoho takového neznám, ale statistika mluví jasně, nejprodávanější kniha je kuchařka ládi hrušky a nejnavštěvovanější film babovřesky. kokote.

94

Odpovědět

+Dreadnoughtjj, nedavno jsem rikal neco podobneho :) Narod, jehoz nejprodavanejsi knihou je kucharka Ladi hrusky, aneb kureci kuzicky plnene rozmocenym chlebem, nejnavstevovanejsi film jsou Babovresky a Troskoviny obecne a hudebnim vrcholem je Michal David, by o inteligenci a hlavne kulture jinych narodu, mel vazne mlcet :D Mame tu masla na hlave dost a dost...

31

Odpovědět

Svatá pravda , stačí se podívat na nejsledovanější televizní zprávy nebo nejprodávanější noviny v ČR. Nebo na to že masa lidí volí do parlamentu podle toho kdo jim dá víc klobás a piva a prezidenta tato část společnosti volí podle toho kdo víc lže a kdo je větší buran. Nechci něják zobecňovat že všichni češi jsou takoví ale ta cca spodní třetina obyvatel, kteří sledují tato "média" volí podle tohoto vzorce a pak vše oslaví v putyce 4 cenové kategorie dělá zbytku obyvatel ostudu, bohužel nejen v rámci republiky ale doslova mezinárodní.

32

Odpovědět

Apparently I love that kid! :D

2515

Odpovědět

Co všichni děláte? :D Vždyť je dobrej!

9915

Odpovědět

boze to sa asi len v usa moze stat...nechapem ich mentalitu ako sa moze pozerat na take veci niekto...normalne mi je do placu ze sa toto vobec u nas preklada...ved to je normalna vec ze niekto je viac zhovorcivi nez iny...aj ked ma 2 alebo 120 rokov..a oni aj vy z toho spravia senzaciu ? ...potom sa nedivim ze sa ludia vrazdia fetuju a chlastaju...ach boze moj

1140

Odpovědět

Nechápu, co má tahle americká "seznace", z které jsem se taky neposral a jen si ťukám na čelo, společného s tím, že lidi vraždí, fetujou a chlastají. To chce klid a nohy v teple!

52

Odpovědět

Evidentně nemá duši.

825

Odpovědět

První věc co jsem si řekl :D

73

Odpovědět

Takhle bych si představoval mladšího zrzavého Erica Cartmana před tím než se dostal do formy, respektive než mu ztěžkli kosti..

694

Další