Hra na pravduThe Ellen DeGeneres Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:629
Počet zobrazení:14 142

Určitě vás někde na internetech zastihl humbuk kolem nového filmu s názvem Mortdecai. Hvězda snímku, Johnny Depp, a jeho herečtí kolegové Paul Bettany a Gwyneth Paltrow si u Ellen zahrají hru na pravdu. Co všechno na sebe prásknou? Poznámky: I have znamená ANO, I have never je NE. Mílový klub (Mile high club) je označení pro lidi, kteří někdy měli sex v letadle. :) Jako sexy zprávy (angl. sexted = slovní hříčka na texted) se označují nejen lechtivé SMS, ale i posílání nahých fotek a jiných explicitních obrázků pomocí mobilu nebo e-mailu.

Přepis titulků

Zahrajeme si hru na pravdu. Budu vám pokládat otázky... Tohle si, prosím, rozdejte. Každý si vemte jedno. Budu hrát s vámi a vždycky položím otázku... a všichni odpovíme. Buď ano, nebo ne. A první otázka je: Byli jste někdy na nuda pláži? Tak jo. Byli jste někdy zatčení? Nechali jste si udělat tetování, kterého litujete?

Jste členem Mílového klubu? Lhali jste, abyste dostali práci? Ale no tak... Proč bych lhala? Já lžu kvůli práci pořád. Zachránil vás někdy fakt, že jste slavní, před pokutou? Zapomněli jste někdy jméno toho, s kým jste na rande? Jako během toho rande?

To nechápu. - Jo, je to těžký. - Během rande? - Během rande? - To by bylo fakt zlý. Jo... Ne, nezapomněl jsem. Viděli jste někdy některého kolegu z Mortdecaie nahého? Viděli jste se navzájem. Lhali jste někdy v talk show? To ti nevěřím.

Vážně ne. Posílali jste někdy sexy zprávy? Ne, já ne. Rozplývali jste se nad krásou miminka, i když bylo ošklivé? Skoro pokaždé. A to je vše. Mortdecai jde do kin už v pátek! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pár dalších videí, co mi tu chybí :D

https://www.youtube.com/watch?v=kRfJy2t0L1k&list=UUhc9E8HYwqzvIaSt0PM1iTA

10

Odpovědět

nikdy neviem rozpoznať Petra Batthyanyho a Paula Bettanyho keď vidím ich mená dade napísané.. na pol sekundy som bol fakt zaskočený pri čítaní popisu videa.. :D

12

Odpovědět

plést si Maďara s Paulem Bettanym, no nevím....

10

Odpovědět

Ellen a sex v letadle. Jsem traumatizován.

123

Odpovědět

Říkám si celou dobu, Paul nějakej povědomej hlas a teď mi to došlo! Jarvis z Iron Mana! :D :)

41

Odpovědět

Ja ho mám už navždy v hlave zafixovaného ako Silasa z Da Vinciho kódu.

140

Odpovědět

V hospodě jsme hráli dost podobnou hru :-) Jeden vždy řekl: Nikdy jsem...např.: neměl sex ve vlaku. Kdo ho naopak měl, musel se napít piva - fakt zajímavá hra :-D

222

Odpovědět

nemůžu si pomoct, ale během celýho videa jsem si akorát říkal, jaká je k*revská škoda, že tam místo tý Ellen nesedí Graham, kterej by z týhle hry s těmihle třemi udělal úplně parádní podívanou atakující legendární štempl tady na videačesky.

1484

Odpovědět

Chtělo by to více nadšení do toho moderování docela mi to sráželo dojem z videa :/

272

Odpovědět

Chtel jsem si to pustit, ale pak jsem zjistil, ze tam je ta protivna feministicka lesba.

6293

Odpovědět

Nápad docela fajn, provedení nudné. Naprosto chápu, proč tu ten blonďák není častěj :)

17317

Odpovědět

Jako video je zajímavý, ale ted' vážně, co všichni na té Ellen vidí, vždyt' je nudnější než ponožka v šuplíku. Kdyby mě to mohl někdo vysvětlit budu rád.

18418

Odpovědět

Je to lesba a to je přece cool. Buď taky teplej a prorazíš všude.

8533

Odpovědět

+Kolousek001Jn ještě buď třeba feťák který má dítě a jdi do nějaký talentový show v británii nazpívej písničku o svým životě a i když neumíš vůbec zpívat tak ti bude 10 tisíc diváků aplaudovat ve stoje...

60

Odpovědět

V popise máte preklep. Johnny Depp máte napísané s dvomi "h" ;)

90

Odpovědět

O jakém "humbuku" je řeč?

434

Odpovědět

Asi záleží na tom, co kdo sleduje, no. Já toho mám plný facebook i YouTube. :D Většina lidí řeší, že si Johnny poslední dobou vybírá hrozné role.

154

Odpovědět

+hAnkoMožná bys měl změnit ovčí ohrádku.

Jinak video docela pobavilo, mno usmál jsem se. 6/10

710

Odpovědět

+hAnkoNo to je pravda. Ale na Nicka Cage pořád ještě nemá.

232