Evoluční rapRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:400
Počet zobrazení:5 108

Dnes si díky Robot Chicken poslechneme trochu hudby z doby kamenné...

Přepis titulků

My neandrtálci máme mnohem větší mozek než vy, Homo erectus... Hele, Oogu, nemusíš pořád machrovat, jak jseš skvělej... Já myslím, že jo. Hej, vy dva, rozjeďte to! Jmenuju se Oog, na konci je Gé, jsem největší gangster z naší ulice! Nejvyšší příčka vývojové stupnice a ty máš mozek malej jako opice! V lovení předčím i tyhle magory, jo, Homo erectus i habilis jsou srágory! Nechte si svý poblbaný názory, objevil jsem oheň přírodě navzdory! Pak jsem ho sežral, i když mě to pálilo, dobře ti poradím - ty radši nejez ho!

Čum na moji skalní malbu s bizonem a tvojí mámou, kterou včera přefik jsem! Nerozumíš modernímu umění, utíráš si zadek rukou a předek tě svědí! Všechny holky si chtějí užít s mým mackem, že se úplně samy omráčí klackem! Mám svoje NeandrtalBitches a skládám hustej rap-- Homo sapiens, zm*di!

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I když to nepatří sem, chtěl bych vědět jestli byste nepřeložili Gamer poop Skyrim nebo Mass Effect, kterýho tu máte 2 díly ze sedmi a funguje epizoda jenom jedna.

115

Odpovědět

Jste si opravdu jistí, že se homo sapiens vyvinul? Není možné, že by tomu někdo napomohl?

344

Odpovědět

jakože bůh - rozuměj cizí forma života - mimozemšťan - přiletěl na zemi a jeho agenti - "andělé" - začali prznit zdejší samice v Africe a z nich se vyvinuli lidé? Tužím, že je to hned první žalm v bibli.
A proto se černoši od nepaměti báli bílých tvorů a malovali se tak pouze šamani, aby symbolizovali "božstvo".

A tak nějak vznikli běloši.
PS: je to psané v jednom z žalmů, ale teď ho nemůžu najít. Možná nějaký pánbičkář by mohl poradit.

2310

Odpovědět

+DinoCopjen jestli ten žalm nenapsal Peroutka :-D

381

Odpovědět

+DinoCopSouhlasím, že tomu napomohla mimozemská rasa. Ale nejsem si tak jistý, jestli by se pářili zrovna s původním obyvatelem této planety. Spíš bych uvažoval o genetické manipulaci DNA původního pozemšťana s DNA mimozemskou.
Sice je pravda, že v bibli jsou části, kde se píše o tom, že synové boží si brali dcery lidské a leželi s nimi, ovšem není uvedeno, jestli se jednalo o původní ženy nebo už o nový druh, který mohli právě bozi(mimozemšťani) stvořit.
Nicméně, homo erectus by měl být právě ten typ se kterým museli bozi manipulovat. Je však možné, že neandrtálec nebyl vůbec předchůdce homo erecta. Tudíž mohl žít ve stejné době jako homo erectus.

327

Odpovědět

+DinoCopAž ho najdeš nabídni se Ovčáčkovi že mu pomůžeš s hledáním článku, protože žádnej takovej žalm není.

Občas mám chuť lidem dát za takovýhle @(#*@!&$() pěstí.

103

Odpovědět

+DinoCop-Ano, v bibli (tuším že už v genesis) se píše, že synové boží sestoupili na zemi a lehali s lidskými ženami. Tak vznikli nefilim - obři. Ale pak stejně všechno spláchla potopa a přežila jen Noemova rodina - tedy opět lidé. Takže i kdyby byla bible relevantní zdroj, tak to nic nemění, protože co ze synů božích vzniklo, to zase zaniklo.

-jinak jestli je možné, že tomu někdo napomohl. Ano, je to možné. Stejně tak je možné, že jsem se vrátil do minulosti a byl jsem to já. Je pro to stejně důkazů, takže je to stejně možné.

-Technická: o žalmech se mluví jen v biblické knize "žalmy" jinak se to nazývá kapitoly. Ale to jen na okraj.

-Druhá technická: neandrtálec nebyl předchůdce homo erecta - to není možné to je jisté. Neandrtálec je homo sapiens (neanderthalensis). Více na wikipedii :)

81

Odpovědět

+DinoCopJestli je tohle v bibli tak si jí jdu hned přečíst

20

Odpovědět

+DinoCopto jenprochazim: Beru na vědomí informaci, že neandrtálec není předchůdcem homo erecta.

20

Odpovědět

Jsme

240

Odpovědět

+eXeKdo je to Jsme? Za koho vlastně mluvíte?

315

Odpovědět

+eXe"My" = Racionálně uvažující lidé, kteří znají termín occamova břitva

152

Odpovědět

+eXeto PomPoko: Děkuji za odpověď.

10

Odpovědět

Prostě se smiř s tím, že nejsme nic extra a že jsme se skutečně vyvinuli z opic :-D Proč maj lidi pořád tendenci vymýšlet co nejšílenější hypotézy o svém vzniku a své moci a kdesi cosi... Jako vážně, to si někdo myslí, že nás někdo stvořil? Chápu boha, ale mimozemšťané? Proč by to sakra dělali, proč by si dělali konkurenci, která by je eventuálně mohla někdy za tisíce/miliony let zničit? :-D To je skoro jako přesvědčení, že jsme schopní zničit zemi. Vždyť my ani nejsme schopni zničit život na zemi :-D

92

Odpovědět

Nikdy bych si nemyslel že pod videem od RobotChicken se vyvine taková filozofická debata...

40

Odpovědět

Homo sapiens motherfuckers! :D

946

Odpovědět

Ta hláška je mi povědomá. Odkud to je?

170

Odpovědět

kreacionisti a evolucionisti po dlhých debatách spravili kompromis - Boh sa vyvinul z opice a potom stvoril Adama

808