Example - Kickstarts

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:340
Počet zobrazení:5 549
Vítám vás u dalšího vydání Aktuálních hitů. Na ten dnešní hit jsem dostala tip od bakeLita. Example, vlastním jménem Elliot John Gleave, je londýnský rodák pohybující se především v hudebních vodách electra, hip hopu, grimu a dubstepu. Dnešní song je představitelem Brithopu. Tak snad se bude líbit. :)

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

video nefunguje

190

Odpovědět

Jako Dubstep samotný je to daleko lepší :)

182

Odpovědět

ještě dodatek:!!!
já nemám nic proti umu, talentu, nadání, nebo čeho všeho :D janici na překlad, ale vážně máš zapotřebí tu každýmu říkat co a jak? jejich problém, že to neví. Hlavně že ty jsi v obraze(to myslím v dobrém smyslu slova ;) ). Co takhle prostě se povznést nad některýma lidma a bude všechno fajn? :)

180

Odpovědět

nerada se přidávám do téhle diskuze, ale už mi to tu vadí. Písnička fajn, na odreagování, nebo takové ty domácí tanečky :D:D:D
Ale co mě vážně zaráží a už docela vadí je to, jak se chová "janica". Měla by ses nad těma komentářema povznést a jít dál a ne každýmu odpovídat na jeho občas "zajímavé" komentáře typem, že "hlavně že tvůj vkus je skvělý" nebo jak to přesně bylo. Neívm čím to je, ale když vidím, že video bylo přeložené od tebe radši ho "obcházím" velkým obloukem, protože bych narazila dole na komentáře a jenom bych se naštvala. Ano, teď někdo můžeš říct, že na ty komentáře se nemusím dívat, ale já se ráda podívám a vidím názory ostatních, ale ne hádku mezi janicou, která si stojí za svým názorem atd. a ostatními diváky. Vážně už dost!

182

Odpovědět

Michal: Není to "love kick starts..." ale "love kickstarts". Najdi si slovo "kickstart" ve slovníku a pak z toho udělej pěknou větu v přímym překladu - nejde, co? ;) Přeložila jsem to tak, aby význam zůstal, ale pěkně to znělo. Skoro každej umí překládat doslovně nesmysly, který špatně zněj a nikomu nedávaj smysl.

182

Odpovědět

Text: "And the love kick starts again" neznamená náhodou: Kopanec od lásky začína znovu/ od znova? Skadiaľ zobral prekaladateľ preklad: "a pak jsem si zas jistý" ???????????????????????????

182

Odpovědět

FK2 WIN! BAR9 ZABIL ORIGINÁL! Btw. práve počúvam túto krásu http://www.youtube.com/watch?v=_4Btq3cucl8&feature=feedlik titulky by boli fakt luxus, vkladám to aj požiadaviek. Dík!

180

Odpovědět

2* princip...

180

Odpovědět

fairsen: Pripomenul si mi jeden uzasny film kde zaznela tato hudba od band of horses. A asi si ho pozrem znova :)

180

Odpovědět

Ja si pocuvnem takmer vsetko od old shool piesni az po novinky. Niektore su mimo mna ktore nemusim ale toto bolo pre mna prijemne na pocuvanie ako spevom ci hudbou.

180

Odpovědět

Dobře, omlouvám se špatně jsem si přečetl to slovo.

180

Odpovědět

JaaJ: Jelikož je to BritHOP, a ne BritPOP, tak to z názvu asi vůbec nevyplývá. Taky mám radši starší hitovky, ale tohle jsou Aktuální hity, ne Klenoty 20. století. A přijde mi, že poslední dobou se musí fakt dost přebírat a je to všechno děsně stejný nebo to má děsnej text, na kterej je škoda dělat titulky... Na příští 3 týdny nápady mám. :)

180

Odpovědět

nojby.bloger.cz: koukni na svuj blog - to je teprve sr*čka

písnička dobrá, ale aktuální byla loni
...nevadí, je pravda, že teď neni moc co sem dát.. :(

180

Odpovědět

No, toto určitě není správný představitel brithopu. Lepší výběr by třeba byl Mike Skinner a jeho The Streets, který je proti tomuto mainstreamu neskutečně kvalitní. Hlavně z hlediska textů. I když do češtiny někdy skoro nepřeložitelný.
viz: http://www.youtube.com/watch?v=NHOf3s70w-c
anebo
celkem překladatelská hříčka: http://www.youtube.com/watch?v=j8BHL5SWX0Q
Docela
by mě zajímalo, jak by si s tím zdejší překladatelský tým poradil. ;)

180

Odpovědět

To že je to britpop, neznamená že to neni pop (dokonce je to v tom napsany). Vůbec nechci trolovat jen konstatuju dění na dnešní hudební scéně. Dnes jsou to jen produkty, které nemají s hudbou nic společnýho, čim dál víc se používají různé programy. (mluvím ted, čistě jen o mainstremových titulech). Když to srovnáš s Beatles, kteří hrali pop (rock'n'roll a třeba big beat) , tak se to nedá vůbec srovnávat jejich písně měnili svět a tak se to dá označit za hit. Tyto pisně jsou jen produktem nahravaciho studia , aby splnili normu. A nebo další přiklad Oasis (britpop) a najde se víc skupin co hrají lepší songy. Ale to už je minulost a pokud tohle je aktualní hit, tak jde vidět kam se tahle scéna ubírá. Radějí bych něco staršího a kvalitnějšího, než něco novýho a hroznýho. (přijde mi to jako malý zlo těchto stránek)

180

Další